Piątek, 29.05.2020, Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Stwórz swój własny las w słoiku – wygraj GREEN Box na Święta

06.04.2020, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Stwórz swój własny las w słoiku – wygraj  GREEN Box na Święta

Moda na życie w stylu eko trwa w najlepsze. Coraz częściej stawiamy na recykling, szukamy energooszczędnych rozwiązań, jemy ekologiczną żywność... Ma to swój wydźwięk również w aranżacji wnętrz. W ostatnim czasie coraz więcej słyszy się o tzw. szklanych kompozycjach czyli LAS W SŁOIKU.
 

Las w słoiku to zamknięty ekosystem, żywy mikroświat, który rozwija się, zmienia i jest samowystarczalny – stanowi trwały obieg zamknięty, w którym krążą woda i składniki mineralne. Jeśli słój jest zamknięty, nie wymaga podlewania i może sprawnie funkcjonować wiele miesięcy, a nawet lat. Z zewnątrz, poprzez przezroczyste ścianki słoika, dostarczana jest jedynie energia słoneczna. Bakterie żyjące w glebie rozkładają butwiejące części roślin, pochłaniają tlen i wytwarzają dwutlenek węgla. A rośliny w fotosyntezie przekształcają dwutlenek węgla w tlen. I tak w kółko. Rośliny zamknięte w szkle dostosowują się do warunków, rozpoznają granice przestrzeni, w której się znalazły, i rosną znacznie wolniej, żyją w swoim mikroklimacie.
 

Dla osób, które są pasjonatami natury, a także dla amatorów, których łączy chęć stworzenia swojego własnego lasu w słoiku w swoim domowym zaciszu została przygotowana specjalna oferta. GREEN BOX to zestaw, który zawiera wszystkie elementy potrzebne do stworzenia własnej kompozycji tj. szkło z korkiem, podłoże (ziemia, keramzyt,grys), rośliny, dodatki: mech, kamienie, węgiel aktywny itp. oraz dokładny instruktaż „krok po kroku" jak wykonać las w słoiku.
 

Wykonanie własnej kompozycji jest bardzo proste. Jest to doskonała okazja do kreatywnego spędzenie wolnego czasu z rodziną i dziećmi. To gwarancja świetnej zabawy dla osób w każdym wieku. Las w słoiku jest ciekawym obiektem do obserwacji, który wyraża magię prawdziwego lasu. Warto pokusić się o własny las zamknięty w szkle.
 

Oferta GREEN BOX
 

GREEN BOX w zestawie ze  słoikiem o wysokości 20 cm / 65 zł
 

GREEN BOX  w zestawie ze  słoikiem o wysokości 25 cm / 80 zł
 

GREEN BOX  zestawie ze  słoikiem o wysokości 30 cm / 100 zł
 

GREEN BOX w zestawie ze  słoikiem o wysokości 35 cm / 120 zł
 

W przypadku zakupu/ zamówienia  kilku zestawów pod jeden adres przewidziane RABATY.
 

Dowóz GREEN BOX'u na terenie Elbląga GRATIS,  gwarancja bezpiecznej transakcji. 
 


W ofercie Pracowni także :
 

- gotowe kompozycje LAS W SŁOIKU 
 

- gotowe kompozycje tzw. KRAJOBRAZ, kompozycja, która nie wymaga żadnej pielęgnacji (stworzona z rośliny stabilizowanej porost chrobotek oraz skałki) 
 

- chrobotek w doniczce 
 

-obrazki mchem malowane (porost chrobotek oraz stabilizowany mech płaski oraz poduszkowy) 

 

Pracownia Florystyczna / Wykonane przez Ania Ptak
ul. 12 Lutego 25 (budynek Świat Dziecka, I piętro)

https://www.facebook.com/WykonanePrzezAniaPtak/
wykonaneprzezaniaptak@gmail.com
kom. 797-564-738 / zadzwoń i umów spotkanie


UWAGA KONKURS

Jeśli chcesz wygrać zestaw do samodzielnego stworzenia lasu w słoiku wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „green box". Zgłoszenia przyjmujemy do 09.04.2020, do godziny 12:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową lub telefoniczną 09.04.2020, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.
 

 

--------------------------- ARTYKUŁ SPONSOROWANY ---------------------------


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 16 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.