Środa, 24.07.2024, Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

"Adonis ma gościa" u Sewruka - wygraj bilety

27.01.2020, 07:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
"Adonis ma gościa" u Sewruka - wygraj bilety

Tym razem Teatr im. Aleksandra Sewruka zaprasza najmłodszych widzów do obejrzenia opowieści o relacji dwóch bardzo różnych bohaterów, którzy spotkali się przypadkowo, ale spotkanie to na zawsze zmieniło ich życie. "Adonis ma gościa" to opowieść o różnych punktach widzenia, o tym jak wiele możemy nauczyć się od innych i o rodzącej się przyjaźni.
 

Adonis ma wszystko. Posiłki podstawiane pod nos. Publiczność, która po każdym koncercie bije mu brawo. Pachnące kąpiele. Drogie zabawki. I służbę od spełniania wszystkich zachcianek. Jest zakochany w sobie i poza otaczającym go luksusem, niewiele obchodzi go rzeczywistość. Niespodziewanie, w jego życiu pojawia się pokraczny Węgiel. Splendor i wygodą będą dla niego szokiem. To spotkanie zmieni życie każdego z nich. Czego się od siebie nauczą? Czym jest wolność i czy w życiu ważna jest rodzina? A może po prostu kolejna ładna rzecz i brak obowiązków? Domową papugę, Adonisa i uliczną wronę, Węgla, połączą marzenia o wolności i przyjaźń.

Fred Apke, słynący głównie z tragifars, jest doskonałym autorem sztuk dla dzieci. Niespodziewane zetknięcie dwóch różnych światów jest nad wyraz aktualnym przesłaniem, iż mimo odmienności, najważniejszy jest szacunek. Inny nie znaczy gorszy, a prawdziwa przyjaźń pozwala osiągnąć wielkie cele.
 
Informujemy, że w spektaklu wykorzystywane są światła stroboskopowe.


ADONIS MA GOŚCIA (Adonis bekommt Besuch)
Autor: Fred Apke 
Reżyseria: Fred Apke
Premiera: 7.12.2019r.
czas trwania: 95 min

 

Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać jedno podwójne zaproszenie na spektakl (28.01., godz. 10.00 lub 30.01., godz.10.00)  wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując " Adonis ma gościa". Zgłoszenia przyjmujemy do 27.01., do godziny 15:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową w dn. 27.01, po godz. 15.00.

 

 


Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Galeria / Adonis ma gościa-spektakl nie tylko dla dzieci ( zdjęć 88 )
Dodano: 2019-12-08 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1019389629364