Wtorek, 11.08.2020, Imieniny: Luiza, Zuzanna, Wlodzimierz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Wymarzona sylwetka do Sylwestra ? Jeszcze nie jest za późno - wygraj karnet

25.10.2019, 19:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wymarzona sylwetka do Sylwestra ? Jeszcze nie jest za późno - wygraj karnet

Zostały dwa miesiące do końca roku. Jest to bardzo realny czas aby osiągnąć swoje cele treningowe. Oczywiście aby to zrobić skutecznie i bezpiecznie, warto skorzystać z usług trenera personalnego.
    
Od ponad dwóch lat na ul. Wieżowej w Elblągu, w Studio Treningu Personalnego BODY SERWIS Patryk Drzewiecki,
prowadzone są treningi personalne. Treningi pod okiem trenera personalnego to przede wszystkim efektywność i motywacja. To trener układa dla nas zestawy ćwiczeń, dba o odpowiednie tempo, technikę, kontroluje nasze postępy, edukuje w zakresie żywienia i regeneracji.

Dzięki tak kompleksowemu podejściu, każdy trening to krok do przodu. Pozwala nam to, oszczędzić sobie „błądzenia po omacku” a co najważniejsze w kilka miesięcy uzyskujemy efekty, których nie osiągniemy nawet w rok ćwicząc samemu w standardowej „siłowni”. Dzięki wiedzy i praktyce trenera nie musimy obawiać się o kontuzje. Treningi są prowadzone indywidualnie, maksymalnie 2-3 osoby w kameralnym studio wyposażonym w sprzęt aerobowy i siłowy.
 

Body Serwis Patryk Drzewiecki to również Trening EMS, czyli trening wykorzystujący system elektrostymulacji naszych mięśni. Wiele osób miało już okazję wypróbować, osiągnęły i wciąż osiągają spektakularne efekty. Dzięki stymulacji wszystkich mięśni w jednym czasie, spalamy mnóstwo kalorii. Dlatego wystarczy tylko 20 – 25 minut, dwa – trzy razy w tygodniu.

Poprawa jędrności skóry i wzrost napięcia mięśni to efekty odczuwalne już po jednych zajęciach. W połączeniu z odpowiednią dietą, po kilkunastu sesjach możemy mówić o konkretnych ubytkach tkanki tłuszczowej, tłuszczu trzewnego, wzrostu tkanki mięśniowej. Ubrania stają się luźniejsze a my czujemy się coraz lepiej ze swoim nowym, wysportowanym ciałem. Trening EMS jest rewelacyjny dla osób, które nie lubią długich i częstych treningów ale wiedzą jak ważny jest dla ich zdrowia systematyczny ruch fizyczny.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: www.facebook.com/emselblag


Nowością w BODY SERWIS jest RED Light Therapy czyli terapia światłem. 

Czym jest Red Light Therapy⁉️ ?
➡️Jest to terapia światłem czerwonym, określana również jako laseroterapia niskiego poziomu bądź kolagenowa terapia światłem!

Na czym polega Red Light Therapy⁉️ ?
➡️Polega na naświetleniu skóry łagodnymi falami światła czerwonego, które przenika do Twojego ciała i wpływa na twoje tkanki w sposób regenerujący.

Dla kogo jest Red Light Therapy ⁉️?
➡️Zarówno dla kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku, mających także wrażliwą skórę. Red Light Therapy nie powinny stosować kobiety w ciąży, osoby z chorobami serca, chorobami nowotworowymi oraz przyjmujące leki światło-uczulające.

Jakie są korzyści z naświetlania Red Light Therapy ⁉️?
➡️Odbudowuje i wzmacnia strukturę kolagenu oraz stymuluje komórki do jego produkcji. Redukuje zmarszczki, ujędrnia skórę, zmniejsza cellulit i rozstępy, łagodzi trądzik, przyspiesza regenerację skóry i gojenia ran, zwiększa elastyczność stawów i wiązadeł (przyśpiesza regenerację), korzystnie wpływa na metabolizm, przyśpiesza regenerację organizmu po treningu i kontuzji.
 

Na treningi personalne, treningi EMS, Red Light Therapy zapraszamy serdecznie na ul. Wieżową 12 w Elblągu. Więcej informacji pod numerem  797 985 796. Zapraszamy na profil FB: https://www.facebook.com/PatrykDrzewieckiTrenerPersonalny/

 

KONKURS

Jeśli chcesz wygrać KARNET (Karnet na 20 minut naświetleń rewelacyjnymi lampami RED Light Therapy) wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl" onclick="return rcmail.command('compose','konkurs@info.elblag.pl',this)" rel="noreferrer">konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „ Body Serwis" Zgłoszenia przyjmujemy do 31.10.2019, do godziny 12:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową lub telefoniczną 31.10.2019, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.


---------- Artykuł sponosorowany ----------


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 11 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.