Czwartek, 9.12.2021, Imieniny: Aneta, Leokadia, Wieslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Jazz i metal w klubie Mjazzga - wygraj bilety

11.09.2018, 11:00:08 Rozmiar tekstu: A A A
Jazz i metal w klubie Mjazzga - wygraj bilety

Cleaning Each Other to nazwa rezydującej w Berlinie i Amsterdamie jazzowej formacji, która zaprezentuje się w Mjazzdze w najbliższy czwartek. Propozycja na sobotę to ukłon w stronę wielbicieli hard rocka i metalu. Na scenie w ramach trasy promującej najnowszy album pojawi się grupa Internal Quiet wraz z zaproszonymi gośćmi - zespołem The Mind Parasites.


CEO

To,co kalejdoskop robi ze światłem, Cleaning Each Other robi z dźwiękiem.Harmonia, rytm i nastrój zostają złamane i poskładane na nowo na niezliczoną ilość nowych sposobów i wariacji pokazując każdorazowo nowe oblicza muzyki. To próba zbalansowania maksymalizmu z minimalizmem, szkicowania inspiracji i pomysłów czerpanych z wielu odmian nowoczesnej muzyki i eksplorowania nowo powstałych dźwiękowych obszarów.

Nie jest to czasem muzyka łatwa w odbiorze, ale zawsze jest niezwykle ciekawa, inspirująca i pobudzająca wyobraźnię.

Brzmienie trio może się czasem wydawać dziwne, ale zawsze jest totalnie naturalne, odzwierciedlające zarówno porządek i chaos współczesnego świata.


Rieko Okuda - Piano
Jonathan Nagel - Bass
Chris Hill - Drums

Mjazzga, 13-09-2018 godz. 20:15
Bilety w cenie 30 zł przed i 35 zł w dniu koncertu


INTERNAL QUIET


Jeden z najbardziej zauważalnych i cenionych prospektów na polskiej scenie muzyki hard & heavy wyruszył jesienią w roli headlinera na obejmującą docelowo swym zasięgiem trzydzieści lokalizacji trasę koncertową.
Internal Quiet zaprezentuje krążek „When The Rain Comes Down”, a muzycy obiecują potężne i profesjonalne metalowe show:

„Nasze jesienno-zimowe koncerty będą okazją do zobaczenia zespołu po raz pierwszy w pełnej formule sceniczno-dźwiękowej, o którą to usilnie zabiegaliśmy. Od zawsze bowiem zastanawialiśmy się, jakie to uczucie wyjść na scenę w roli headlinera i móc zaprezentować się w pełni swoich możliwości. Zagramy na żywo niemal cały materiał z >>When The Rain Comes Down<<, a także premierowe kompozycje i kilka muzycznych ciekawostek, o które słuchacze dopytywali już od jakiegoś czasu. W planach trasy są również goście specjalni a całość będzie połączona z premierą wersji winylowej albumu.”


Doskonale przyjęty w mediach debiutancki krążek zespołu „When The Rain Comes Down” ukazał się jesienią 2016 roku i promowało go obejmujące swym zasięgiem czterdzieści lokalizacji tournee „Back To The Past” w roli gościa specjalnego legendy polskiego hard’n’heavy grupy Turbo.

Internal Quiet prezentuje intrygującą muzykę z pogranicza hard rocka, klasycznego heavy metalu, melodic hard rock/AOR z domieszką rocka progresywnego o gęstym brzmieniu gitar i sekcji rytmicznej wspartych nietuzinkowym wokalem. Grupa czerpie inspiracje i energię z amerykańskiej i europejskiej sceny hard’n’heavy, NWOBHM i progressive power spod znaku Stratovarius, Queensryche, Crimson Glory, Saxon, Iron Maiden, Judas Priest, Pretty Maids z z jednoczesnym naciskiem na zachowanie dojrzałości i oryginalności własnych pomysłów muzyczno-aranżacyjnych.


Lider i gitarzysta zespołu Sławomir Papis to również znana i ceniona osoba w środowisku muzyczno-artystycznym. Jest endorserem słynnej marki Taurus oraz prowadzącym i uczestnikiem wielu warsztatów i przeglądów gitarowych. Członek jury m.in. New York Festiwal 2017/2018, przez lata dał się też poznać jako doskonały producent nagrań i właściciel Case Studio, gdzie na bieżąco po dziś dzień zajmuje się rejestracją, miksem i masteringiem nagrań.


Sławomir Papis – gitary,
Maciej „Rocker” Wróblewski – wokal ,
Dominik Kalisz – gitary,
Mateusz Stołowski – bas, wokal,
Paweł Lachowicz – perkusja


Mjazzga, 15-09-2018 godz. 19:30
Bilety: 20 zł – przedsprzedaż, 30 zł – w dniu koncertu
Więcej na stronie www.mjazzga.pl


Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać bilet dla dwóch osób wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „Jazz i metal w klubie Mjazzga". Zgłoszenia przyjmujemy do 12 września, do godziny 12:00. Zwycięzca zostanie o tym powiadomiony drogą telefoniczną lub e-mailową 12 września, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0739471912384