Środa, 24.07.2024, Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

„Gala Disco Polo Turniej Gwiazd Czterech Miast" 4 sierpnia w Elblągu! - wygraj bilety VIP!

18.07.2018, 11:00:44 Rozmiar tekstu: A A A
„Gala Disco Polo Turniej Gwiazd Czterech Miast" 4 sierpnia w Elblągu! - wygraj bilety VIP!

Agencja Artystyczna Hipnotic podjęła się organizacji, w okresie wakacyjnym tego roku, cyklu imprez plenerowych propagujących, cieszącą się coraz większą popularnością, zwłaszcza podczas eventów organizowanych na świeżym powietrzu, muzykę disco polo. Impreza, o wspólnej nazwie „Gala Disco Polo Turniej Gwiazd Czterech Miast" składać się będzie z czterech, niezależnych bloków festiwalowych, organizowanych w rejonach podmiejskich terenów rekreacyjno-wypoczynkowych czterech największych miastach Warmii i Mazur.


W całym cyklu programowym imprez organizowanych 30 czerwca w Iławie, 15 lipca w Morągu, 29 lipca w Braniewie oraz 4 sierpnia w Elblągu wezmą udział najpopularniejsi wykonawcy muzyki disco polo, a w tym: Weekend, Boys,  Piękni i Młodzi, Mig, Playboys, After Party, Power Play, Andre, Extazy, Mejk, Łukasz Gesek, Eratox, Loverboy. Zasadniczym elementem koncertów plenerowych będą konkursy na wyłonienie cieszącego się największą popularnością zespołu muzycznego.


Dodatkowym przedsięwzięciem, podnoszącym atrakcyjność imprezy będzie zorganizowanie wystaw tematycznych prezentujących produkty regionalnych firm produkcyjno-usługowych, punktów gastronomicznych oraz wybranych elementów parków rozrywki i konkurencji sportowo-rekreacyjnych.


 


Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać jednen z czterech biletów VIP (sektor najbliżej sceny) na Turniej Gwiazd Czterech Miast w Elblągu wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „Turniej Gwiazd Czterech Miast - bilety”. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 lipca, do godziny 12:00. Zwycięzca zostanie o tym powiadomiony drogą telefoniczną lub e-mailową 20 lipca, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.


Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Żarty
  Środa, 18.07

  Jakie z nich gwiazdy???? Na dodatek co zaliczać ie do największych miast - powierzchniowo, czy ilość mieszkańców. Milczycie non stop. Elbląg liczba ludności i te inne miesciny.

 2. 2
  +5
  ~ mius
  Środa, 18.07

  "czterech największych miastach Warmii i Mazur..." A Olsztyn nie mieści się w czwórce największych miast, bo to wioska? Skoro Olsztyn to wioska to dziwne, że nie chce u siebie wsiowej /nie mylić z wiejską/ "twórczości" !

 3. 3
  0
  ~ elblazanka
  Poniedziałek, 23.07

  Kiedy będą wyniki??

 4. 4
  0
  Redakcja
  Poniedziałek, 23.07

  Zwycięscy zostali poinformowani drogę telefoniczną. Pozdrawiamy

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4070591926575