Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

G.Wierzbicki BODY SHOW ponownie w Elblągu! - wygraj bilety

23.05.2018, 13:00:46 Rozmiar tekstu: A A A
G.Wierzbicki BODY SHOW ponownie w Elblągu! - wygraj bilety

Niewielu z Was zapewne wie i pamięta, iż na przełomie lat 1985-1998 w Elblągu odbywały się cyklicznie zawody kulturystyczne, cieszące się duża popularnością zarówno wśród zawodników jak i kibiców w całym kraju. Po latach osiągnęły rangę imprezy międzynarodowej oraz mistrzowskiej-  Elbląg był organizatorem Mistrzostw Polski Juniorów i Weteranów w roku 1998. W roku 2017 Marta i Grzegorz Wierzbiccy postanowili przywrócić zawody sportów sylwetkowych do Elbląga!

Sport to nie tylko ich praca, ale przede wszystkim pasja. Ta pasja zrodziła pomysł na stworzenie czegoś nowego, innego, wyjątkowego. Czegoś, co przyciągnie nie tylko pasjonatów tego sportu, ale i tych, którzy chcą zobaczyć spektakl ludzkich ciał.


„G.Wierzbicki BODY SHOW”, to zawody, które na stałe  wpisały się w kalendarz imprez sportów sylwetkowych w naszym kraju. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w maju 2017.


Spotkała się z pozytywnym odbiorem nie tylko zawodników, ale i publiczności oraz partnerów i wystawców, którzy zdecydowali się na współpracę z nami. Relację z tego co działo się podczas imprezy można było zobaczyć w regionalnej prasie, telewizji i portalach internetowych.


Druga edycja przedsięwzięcia odbędzie się 26 maja 2018 roku w Elblągu- w tym samym miejscu, co edycja pierwsza, to jest w XIII wiecznym kościele, znajdującym się w sercu elbląskiej starówki, który obecnie jest galerią sztuki (Galeria El).

Z racji, iż miejsce jest szczególne, to i impreza zasługuje na miano takowej. Stajemy więc na wysokości zadania, aby po raz kolejny stworzyć coś więcej, niż tylko wydarzenie sportowe.


Czym są zawody sportów sylwetkowych? W skrócie- jest to ocena ciała, ukształtowanego poprzez aktywność fizyczną przy użyciu treningu siłowego, stymulującego rozwój szkieletu mięśniowego.


Kryteria oceniania przez sędziów uzależnione są od kategorii w jakiej zawodnik/ zawodniczka bierze udział. Głównymi czynnikami branymi pod uwagę podczas oceny sylwetki są: proporcje, jakość umięśnienia, odpowiednie odtłuszczenie oraz ogólna estetyka ciała.


Zawody zaczynają się o godzinie 17.00.

Bilety w cenie 15 i 40 zł można nabyć przed zawoadmi w Galerii El oraz u Partnerów Imprezy:


Regeneracja catering dietetyczny - ulica Wspólna 11 (akademik PWSZ) - od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00-17.00

Salon Fryzur Femme - ulica Bałuckiego 8A- od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00

Strefa Wnętrz- ulica Okrzei 14, od poniedziałku do piątku od 8.00 do 17.00

Marta Wierzbicka- organizator- kontakt telefoniczny- 600 750 097

 

Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać jedno z dwóch podwójnych zaproszeń  wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „Wierzbicki Body Show”. Zgłoszenia przyjmujemy do 24  maja, do godziny 12:00. Zwycięzca zostanie o tym powiadomiony drogą telefoniczną lub e-mailową 24 maja, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

 

 

                                        


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.23176312446594