Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Już w niedzielę Zenon Martyniuk i zespół Akcent wystąpią w Elblągu! - wygraj bilety

25.05.2017, 13:00:09 Rozmiar tekstu: A A A
Już w niedzielę Zenon Martyniuk i zespół Akcent wystąpią w Elblągu! - wygraj bilety

Zenon Martyniuk, lider disco-polowego zespołu Akcent, to postać doskonale znana na polskim rynku muzycznym. Bez przebojów Martyniuka nikt już chyba nie wyobraża sobie imprezy, a jego piosenki mają na portalu YouTube dziesiątki milionów wyświetleń. Zobacz "Królową nocy", "Przez Twe oczy zielone", "Pragnienie miłości","Przekorny los" czy "Kochana wierzę w miłość" w zupełnie nowych aranżacjach i niezwykłym wykonaniu zabrzmią w Elblągu! To będzie niezapomniany wieczór.

Zenon Martyniuk jest współzałożycielem oraz wokalistą zespołu Akcert. Grupa ta z okresami przerwy koncertuje od 1989 roku, a do ich największych przebojów do niedawna należały takie utwory, jak "Gwiazda", "Królowa nocy" czy "Pragnienie miłości". Jednak prawdziwym hitem okazała się nagrana w połowie 2014 roku piosenka "Przez Twe oczy zielone", która do dnia dzisiejszego grana jest na wszystkich towarzyskich imprezach.

28 maja, o godz.18.00, w hali MOSiR przy ul.Grunwaldzkiej 135 w Elblągu odbędzie się koncert zespołu Akcent.

Na rozgrzewkę zagra pochodzący z Elbląga zespół Gesek, a oprawę taneczną podczas całego koncertu zapewni Studio Tańca Hipnotic. Następnie przed elbląską publicznością wystąpi Zenon Martyniuk, który po koncercie znajdzie czas na rozdanie autografów!

Bilety na koncert do nabycia online KupBilet.pl, Empik, sekretariat MOSiR ul.Grunwaldzka 135, Studio Tańca Hipnotic ul.1 Maja 54.

Szczegółowe informacje dotyczące koncertu można uzyskać w dziale organizacji imprez Agencji Artystycznej Hipnotic pod nr tel. 510179863.

 
 

 

Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać jeden z trzech biletów na koncert wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „Akcent”. Zgłoszenia przyjmujemy do 26 maja, do godziny 12:00. Zwycięzca zostanie o tym powiadomiony drogą mailową 26 maja, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.
 


 


Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1066949367523