Piątek, 5.06.2020, Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Dziś obchodzimy Dzień Kobiet! Wraz z życzeniami przekazujemy do wygrania voucher do Escape Roomu

08.03.2017, 06:50:44 Rozmiar tekstu: A A A
Dziś obchodzimy Dzień Kobiet! Wraz z życzeniami przekazujemy do wygrania voucher do Escape Roomu

Tradycją stało się, że 8 marca Panie obdarowywane są kwiatami i prezentami. To dzień szczególny również dla mężczyzn. Panowie bowiem przygotowują się na ten wyjątkowy czas, podczas którego mogą sprawić płci pięknej wiele radości składając im życzenia lub wręczając upominki.

Dzień Kobiet to coroczne święto obchodzone oczywiście na cześć płci pięknej. Oglądając kroniki filmowe z czasów PRL-u widać wyraźnie, że standardowym prezentem wręczanym w tym dniu był goździk. Wiele osób wspomina też o rajstopach, które były w tamtych czasach „towarem na wagę złota”.

Tradycje z upływem lat uległy „lekkiej” przemianie. Wśród kwiatów wybieranych na prezent z okazji Dnia Kobiet królują róże i tulipany. W ostatnim czasie modne stały się także storczyki, które w przeciwieństwie do kwiatów ciętych, mogą zagościć w domu na dłużej. Patrząc na upominki, popularne jest wręczanie bombonierek, pralin i czekolad.

Naszym czytelniczkom dajemy szansę wygrania
bonu do Escape House do pokoju wirtualnej rzeczywistości (VR ROOM) sponsorowanego przez Jump Fitness Maciej Skrobotun - 1 godzina, dla maksymalnie trzych osób, wartość bonu 60 zł!


Jeśli chcesz wygrać bon wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl">konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując "Escape House". Zgłoszenia przyjmujemy do 08 marca, do godziny 12:00. Zwycięzca zostanie o tym powiadomiony drogą mailową  08 marca, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

 
Naszym czytelniczkom życzymy dużo siły, aby każda przeciwność losu była tylko chwilowym wyzwaniem (nigdy zmartwieniem), pogody ducha, by zawsze świeciło dla Was słońce (bez względu, jaka pogoda jest za oknem) i zdrowia, bo choć jest najcenniejsze, nie można go kupić, a w nadmiarze nikomu nie zaszkodzi ;) Bądźcie szczęśliwe :)


Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ MachoMen
  Środa, 08.03

  phi też mi wielkie sztucznie wymyślone święto

 2. 2
  +2
  ~ EuPi
  Środa, 08.03

  Wszystkim Pieknym Kobietom (innych nie ma), najlepsze życzenia w Dniu Ich Świeta przesyłam!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.