Sobota, 26.11.2022, Imieniny: Konrad, Leonard, Sylwester
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Biznes kocha kobiety. To pierwsze takie spotkanie w Elblągu! - wygraj bilety

06.12.2016, 07:45:59 Rozmiar tekstu: A A A
Biznes kocha kobiety. To pierwsze takie spotkanie w Elblągu! - wygraj bilety

“Masz super pomysł – realizuj go. Nie czekaj, idź za marzeniami, a wszystko się ułoży!” – czy rzeczywiście powinnyśmy słuchać takich porad? Przecież może się nie udać, stracimy czas i pieniądze… Świadomość możliwych konsekwencji jest bardzo cenna – stoi za nią dobre dobre przygotowanie do nowej roli.

Zapraszamy na spotkanie, które pomoże Wam w podjęciu decyzji o rozpoczęciu własnej działalności, realizacji marzeń oraz odpowiedzi na pytanie, czy to jest odpowiedni moment, by opuścić etat. Prowadząc własny biznes otrzymacie praktyczne wskazówki, dzięki którym będziecie mogły rozwijać siebie i swoją firmę. Jak sprzedawać i robić to efektywnie? Jakich błędów nie popełniać, by zminimalizować ryzyko porażki? Nie musicie uczyć się na własnych błędach. Posłuchajcie, co na ten temat mówią inni, zainspirujcie się. Działajcie.

Zaprosiłyśmy dla Was wspaniałe Kobiety, które chętnie podzielą się swoją wiedzą:

- Monika Kowalska-Aćimović, Nie sprzedawaj! …ale niech od Ciebie kupują.
Monika gwarantuje 30 minut praktycznej wiedzy na temat sprzedaży. Dzięki niej poznasz moc właściwie zadawanych pytań. Dowiesz się, dlaczego odpychanie jest jednym ze skuteczniejszych sposobów na przyciąganie. Wytłumaczy Ci, w jaki sposób dobrze „zdiagnozowany” Klient poczuje, że trafił na kompetentną osobę, która zrozumie jego oczekiwania.

- Karolina Sozańska, Wydaje Ci się czy wiesz na pewno? Kiedy zamienić korpo na swoje?
Skąd wiedzieć, czy dany moment to czas na zmianę ścieżki zawodowej i życiowej? Jaką podjąć decyzję? Przecież… może się nie udać!

Te i wiele innych pytań zaprzątało głowę Karoliny do momentu, kiedy wiedziała, że to już czas. Dziś już wie, że ten moment był właściwy, bo z perspektywy czasu najważniejsze jest to wewnętrzne WIEM. O dojściu do WIEM, o LUDZIACH, o WIERZE WE WŁASNE: JA MOGĘ, JA CHCĘ, O INTUICJI i SPLOTACH OKOLICZNOŚCI – o tym właśnie będzie ta historia…

- Łarysa Wujcik, Co mogą 2 minuty, czyli kilka sposobów na stres.

BILETY:

Bilet dla jednej osoby: 35 zł – www.bit.ly/BKK-elblag-1os
Najlepsza opcja! Bilet dla dwóch osób za 55 zł (oszczędzacie ponad 20%) – www.bit.ly/BKK-elblag-2os

 

Więcej informacji na stronie


Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać jeden z dwóch podwójnych biletów wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując "Biznes kocha kobiety". Zgłoszenia przyjmujemy do 6 grudnia, do godziny 12:00. Zwycięzca zostanie o tym powiadomiony drogą mailową 6 grudnia po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2355179786682