Wtorek, 26.09.2023, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Redakcja info.elblag.pl oraz cukiernia T.Deker ogłaszają Mikołajkowy konkurs!

03.12.2015, 10:00:47 Rozmiar tekstu: A A A
Redakcja info.elblag.pl oraz cukiernia T.Deker ogłaszają Mikołajkowy konkurs!
Mikołajki to czas radości, upominków i słodkości, dlatego cukiernia T.Deker Patissier & Chocolatier wraz z redakcją info.elblag.pl postanowiły zorganizować konkurs w malowaniu bombek choinowych!

6 grudnia (niedziela) o godz. 12.00, cukiernia T.Deker Patissier & Chocolatier zaprasza do swojej siedziby przy ul. Rzeźnickiej, na spotkanie z Mikołajem, z którym będzie można m.in. zrobić sobie zdjęcie oraz wyjawić mu, co mamy nadzieję znaleźć pod choinkę.
O godz. 13.00 odbędzie się konkurs – rodzinne malowanie bombek!

Do zabawy zapraszamy całe rodziny. We wspólnym malowaniu bombek zmierzy się dziesięć drużyn, w skład których będzie wchodziło dziecko oraz osoba dorosła (mama, tata, starsze rodzeństwo, wujostwo, dziadkowie).

Każda drużyna otrzyma bombkę, którą przyozdobi według własnego uznania. Bombki zostaną sfotografowane, a zdjęcia umieszczone zostaną 7 grudnia na facebookowym profilu info.elblag.pl . Ilość polubień zadecyduje o wygranej. Głosowanie potrwa do 14 grudnia, do godz. 12.00.

Kto miał okazję spróbowania słodkości serwowanych w cukierni T. Deker ten wie, że są to słodkości najwyższej jakości, dlatego miło nam poinformować, że one będą nagrodą główną w konkursie!

Upominki przewidziane są też dla każdego uczestnika konkursu, a własnoręcznie udekorowane świąteczne ozdoby będzie można zabrać do domu, by udekorować nimi swoją choinkę.

Chęć uczestnictwa w konkursie można zgłosić poprzez wysłanie e-maila na adres konkurs@info.elblag.pl, w temacie wpisując „Słodkie Mikołajki”, a w treści podając imię opiekuna i dziecka oraz numer kontaktowy. Na zgłoszenia czekamy do 4 grudnia, do godz. 12.00. Po tym czasie zadzwonimy do uczestników.
 
Zachęcamy do wspólnej zabawy!

 


Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


2.4396300315857