Sobota, 16.10.2021, Imieniny: Florentyny, Ambrozego, Gawla
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KONKURSY

Trzy premiery na ekranach kin sieci Multikino - wygraj bilety na dowolny film!

10.11.2015, 09:30:20 Rozmiar tekstu: A A A
Trzy premiery na ekranach kin sieci Multikino - wygraj bilety na dowolny film!

Już 13 listopada w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo trzy filmy: kontynuację hitu sprzed czterech lat - „Listy do M. 2”, „Steve’a Jobsa” według Danny’ego Boyle’a („Slumdog. Milioner z ulicy”) oraz rosyjską animację „Sawa. Mały wielki bohater”.

Bohaterowie najpopularniejszej komedii wyświetlanej w polskich kinach w ciągu ostatnich 25 lat powracają. Od wydarzeń znanych z „Listów do M” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją. Karina (Agnieszka Dygant) i Szczepan (Piotr Adamczyk) rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i „niegrzecznego” Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, a Wladi (Paweł Małaszyński) wciąż kieruje Agencją Mikołajów...

Życie Steve’a Jobsa to właściwie gotowy scenariusz filmowy. Walka o przetrwanie, wyścig z czasem, genialny umysł i pomysły, które zrewolucjonizowały rzeczywistość XX i XXI wieku. Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Danny Boyle, laureat Oscara za film „Slumdog. Milioner z ulicy”. Scenariuszem zajął się Aaron Sorkin, zdobywca Nagrody Akademii za „The Social Network”. Film zabierze nas w miejsca, w których tworzyły się podwaliny dzisiejszej elektroniki i technologii nowej generacji. Zobaczymy walkę z czasem, który Jobs musiał wyprzedzić, abyśmy dziś korzystali z rozwiniętej technologii komputerowej. Twórcy filmu zapowiadają, że poznamy również intymny portret geniusza, ojca rewolucji technologicznej. W filmie zobaczymy Michaela Fassbendera w roli tytułowej oraz laureatkę Oscara Kate Winslet, a także Setha Rogena oraz Jeffa Danielsa.

Sawa to 10-letni chłopiec, który aby obronić swoją rodzinną wioskę, musi stawić czoła złowrogim magicznym istotom. Wspierany przez białego wilka Angi, przezabawnego stworka o imieniu Puffy oraz niezwykle czarującą Nanty, córkę miejscowego szamana, Sawa wyrusza w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż przez magiczną krainę. Przyjaciele pomogą chłopcu dotrzeć do tajemniczego Maga, który jako jedyny posiada moc zdolną zniszczyć zło i uratować wioskę Sawy. Chłopiec nie przypuszcza, że każdy z jego towarzyszy ma swój powód, aby spotkać się z Magiem...

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.


O filmie „Listy do M. 2”
Reżyseria: Maciej Dejczer
Scenariusz: Marcin Baczyński, Mariusz Kuczewski
Obsada:
Maciej Stuhr - Mikołaj
Roma Gąsiorowska - Doris
Tomasz Karolak - Mel
Agnieszka Dygant - Karina
Piotr Adamczyk - Szczepan
Agnieszka Wagner - Małgorzata
Wojciech Malajkat - Wojciech
Paweł Małaszyński - Wladi

O filmie „Steve Jobs”
Reżyseria: Danny Boyle
Scenariusz: Aaron Sorkin
Obsada:
Michael Fassbender - Steve Jobs
Kate Winslet - Joanna Hoffman
Seth Rogen - Steve Wozniak
Jeff Daniels - John Sculley
Katherine Waterston - Chrisann Brennan
Michael Stuhlbarg - Andy Hertzfeld
Sarah Snook - Andrea Cunningham
Vanessa Ross - Elizabeth Ramos

O filmie „Sawa. Mały wielki bohater”
Reżyseria: Maxim Fadeev
Scenariusz: Maxim Fadeev, Aleksandr Czistiakow, Gregory Poirier
Dubbing:
Filip Rogowski - Sawa
Anna Dereszowska - Mama Sawy
Piotr Grabowski - Angi
Lena Grabowska - Wielki Mag
Lidia Sadowa - Pafik
Bohdan Łazuka - Komar
Piotr Fronczewski - NarratorKonkurs:

Jeśli chcesz wygrać jedno z dwóch podwójnych zaproszeń wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując "Multikino". Zgłoszenia przyjmujemy do 12 listopada, do godziny 12:00. Zwycięzca zostanie o tym powiadomiony drogą mailową 12 listopada, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.