Czwartek, 18.04.2024, Imieniny: Apoloniusz, Boguslawa, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii Wojsko Polskie

Wzmożony ruch pojazdów wojskowych

26.02.2024, 21:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wzmożony ruch pojazdów wojskowych

16 Żuławski Pułk Logistyczny informuje, że w dniach 26 lutego – 15 marca będzie realizował zadania w ramach ćwiczenia z wojskami pk. DARGON-24.

 

 

W związku z powyższym widoczny będzie wzmożony ruch pododdziałów Wojska Polskiego na drogach w obrębie miasta Elbląg oraz okolicznych miejscowości w dniach 26-27 lutego, 3-7 marca oraz 14-15 marca.

 

 


Łukasz Mierzejewski
Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (11)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +18
  ~ Robert Koliński
  Wtorek, 27.02

  POdżegacze wojenni, NATO-jurgieltnicy i zwykli zbrodniarze, którzy dopuszczą się wysłania PL-najemników na tę nie naszą wojnę, którą sami zresztą latami prowokowali, powinni stanąć przed nowym Trybunałem Norymberskim i otrzymać podobne wyroki jak ich hitlerowscy poprzednicy. Jeżeli ktoś ma pojęcie o wojskowości i prawie mnar. to wie, że te bandyckie działania będą nie tylko wyjęte spod prawa, w tym słynnego art. 5 NATO, ale również zakończą się tragicznie dla wielu polskich rodzin. Co więcej, Elbląg, jako siedziba dowództwa WDP-W oraz 16. Pomorskiej DZ jest wysoko na liście potencjalnych celów odwetowych i nie łudźcie się, że ktokolwiek na Zach. będzie chciał ginąć za POdżegaczy. Krew tę na rękach będą mieli tacy jak Wcisła i Tusk, którzy do tej jatki aż przebierają odnóżami. Ostrzegam. ☠⚡

 2. 2
  +14
  ~ Robert Koliński
  Wtorek, 27.02

  Ponieważ POrt*l wciąż uprawia propagandę wojenną i cenzuruje, to tu Wam napiszę: @kal.ka ma oczywiście rację - o takiej umowie państw-podżegaczy mówi się do długich miesięcy, głównymi jej orędownikami są Brytyjczycy, rusofobiczni Bałtowie, Finowie i jak zwykle oczadziali na punkcie Rosji Polacy. Na całe szczęście wydarzenia na froncie z ostatnich miesięcy udowodniły tym szurniętym rusofobom, że wojna to nie gra komputerowa, zaś Rosja potrafi sobie poradzić zarówno z kijowską juntą, jak i imperialnymi hordami NATO. To, co mówił wczoraj w Paryżu Fico, i co od dawna powtarza Orban, to jest głos europejskiego rozsądku. Ku mojemu zdziwieniu do tego grona w końcu (!) dołączył również i prezydent Duda, który dziś rakiem wycofuje się z niedawnego potrząsania rusofobiczną szabelką, głównie (...)

 3. 3
  +12
  ~ Robert Koliński
  Wtorek, 27.02

  (...) na skutek obecnej sytuacji na froncie i ogromnej niechęci wewnątrz samego NATO, którego zachodni, mądrzejsi członkowie nie mają najmniejszego zamiaru umierać za Kijów, Rzeszów czy Elbląg - Awdiejewka, Azovstal czy Zaporoże były widać skuteczną lekcją. Kampania wyborcza, kryzys energetyczny, dramat cenowy, skandal zbożowy i wzrost świadomości Polaków po latach propagandy również dołożyły swoje, a i amerykański (kolejny!) wałek z blokadą dostaw LNG do Europy miał swój udział. Obudziły się nasze jankesoluby z letargu, zresztą całkiem słusznie - szkoda tylko, że dopiero po 2 latach srogich bęcek doszli nasi "gieniusze" do tego roztropnego wniosku; #PrawdaWasWyzwoli, #obrońcyNazioli; 🖤🚩

 4. 4
  +16
  ~ Robert Koliński
  Wtorek, 27.02

  Dziennik „New York Times” ujawnia, że przed 2022 rokiem CIA stworzyła 12 tajnych baz na terenie Ukrainy. Miały one głównie odpowiadać za działalność operacyjną na terenie Rosji. Zdaniem autorów materiału mogło to utwierdzić Wł. Putina w jego decyzji o inwazji. Wspomniane bazy to owoce długiej współpracy amerykańskiego i ukraińskiego wywiadu, która ma trwać już od dekady. Prawdopodobnie rozpoczęła się ona po Euromajdanie w 2014 roku. W rozmowie z Tuckerem Carlsonem Putin stwierdził, że to właśnie CIA stało za wybuchem protestów. Przez osiem lat, do momentu pełnego ataku na Kijów, który Moskwa nazywa „operacją specjalną”, Amerykanie prowadzili szereg działań mających na celu nie tylko inwigilację (...) more: https://www.tvp.info/76133723/new-york-times-cia-stworzylo-tajne-bazy-na-ukrainie

 5. 5
  --9
  ~ Limo
  Wtorek, 27.02

  Robert K. - proponuję wizytę u psychiatry z takimi poglądami

 6. 6
  +10
  ~ Robert Koliński
  Wtorek, 27.02

  @Limo - To nie wierzysz już oficjalnym doniesieniom prasowym jankeskiej korpo-machiny? To są informacje z NYT, też kłamią i Putin im płaci?:) Koniec świata:) A może to ty po prostu żyjesz w denializmie i dziś po prostu nie możesz sobie poradzić psychicznie z faktem, że przez lata nałykałeś/łaś się jankeskiej propagandy gadzinowej, która doprowadziła nas na skraj wojny światowej i dziś rozumek nie jest w stanie ogarnąć dysonansu POznawczego, hę? To samo mają najwyraźniej w naczalstwie POrt*lu, bowiem dziś od rana czyszczą tam komentarze niezgodne z ich gadzinową linią programową i POdżegactwem wojennym, które uprawiają od co najmniej 2 lat. Medium stosujące cenzurę i zaprzeczanie oczywistym faktom, to zwykła #prasaGadzinowa, nie rzetelne dziennikarstwo:) #PrawdaWasWyzwoli; 🖤🚩

 7. 7
  +6
  ~ Tonienasza wojna
  Wtorek, 27.02

  Zygac mi się już chce jak patrzę na tych POlitykierow klaniajacych się przed tym komikiem z Kijowa który dostał od nas Polaków tyle wsparcia i pomocy a i tak wbił nam nóż w plecy i składał donosy jak typowy upainiec. Zrozumcie że ten naród to jest dokładnie to samo co w czasach Wołynia. Dokładnie ta sama kultura i sposób bycia. A teraz te cyrki na granicy i już rudy Kaszub wprowadza tam strefę krytyczną aby rozgonić protestujących Polaków i wpuszczać ten zanieczyszczony syf do Polski. Co ten komik musi mieć za haki na tych naszych Politykierów że oni poświęcają Polskę na rzecz upainy?

 8. 8
  +2
  ~ latawiec
  Wtorek, 27.02

  To jakaś akcja konkurencyjna czy tak tajny kryptonim, że się w dRAgona literówka wkradła?

 9. 9
  +5
  ~ Robert Koliński
  Wtorek, 27.02

  Jednym z takich haków mogą być nagrania np. ze słynnych "podkarpackich burdeli"; Ale imo, którą opieram na latach doświadczeń i dogłębnej znajomości polityki mnar. jest fakt, że duża część tzw. "polskich elit" jest agenturalnie umoczona we współpracę z obcymi, tu: jankeskimi, służbami i oni wysługują się po prostu swoim nowym panom. Wczoraj minister-zdrajca Sikorski, jeden z głównych podżegaczy wojennych w tej sprawie, przyznał się, że jego i Anne Applebaum syn służy w US Army. Wyobrażacie sobie sytuację, żeby syn ministra koalicji rządzącej Polską służył np. w Armii Czerwonej, albo dzisiejszej armii ros.? Kto nami rządzi? Czy ci ludzie mają interes Polaków i RP na uwadze, czy może interes naszych aktualnych okupantów, dzięki którym zbudowali swoje fortuny przez #33lataStyropianizmu; 🖤🚩

 10. 10
  --5
  ~ Roman
  Wtorek, 27.02

  Rusza ćwiczenie Dragon-24, polski element manewrów NATO Steadfast Defender-24. Mój ulubiony portal popełnił błąd pisząc Dargon 24. Tak, poza tym, uważam te manewry za istotny sprawdzian dla naszej armii po ostatnich zmianach dot. nie tylko ministra, lecz także wśród wojskowych najwyższego szczebla.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1433320045471