Wtorek, 4.08.2026, Imieniny: Dominika, Jan, Protazy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STRAŻ POŻARNA

Spontaniczna pomoc strażaków – uratowany pies

04.08.2026, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Spontaniczna pomoc strażaków – uratowany pies
fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie
Funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie w trakcie wykonywania prac na zewnątrz jednostki dostrzegli psa, który nie mógł wydostać się na brzeg rzeki Pasłęki. Na brzegu znajdował się drugi pies, który pozostał przy swoim kompanie.
 
 
 
Na szczęście bez chwili zastanowienia strażacy wybawili z kłopotów psiaka, który został wydobyty z wody. Psiaki oddaliły się z miejsca zdarzenia.
 
 
 
 
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie
 

 

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

  1. 1
    --1
    ~ VxV
    23 minuty temu

    Dobrze że byli to panowie strażacy. Inni zwinęli by jednego i drugiego i koniec wolności Do bidula za kratami i żelaznymi drzwiami. Na strażaka zawsze można liczyć, że pomoże i nie zaszkodzi

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6544840335846