Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2023

Najpiękniejsza Para Studniówki ZSEiO odwiedziła naszą redakcję. "To było miłe przeżycie, które zapamiętamy na lata"

01.02.2023, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Najpiękniejsza Para Studniówki ZSEiO odwiedziła naszą redakcję. "To było miłe przeżycie, które zapamiętamy na lata"
REKLAMA

Decyzją internautów tytuł "Najpiękniejszej Pary Studniówki ZSEiO" oraz cenne nagrody trafiły do rąk Weroniki Kościanek i Huberta Dembińskiego, którzy odwiedzili naszą redakcję. - Według nas było to miłe przeżycie, które zapamiętamy na lata.  Plebiscyt info.elblag.pl powinien być kontynuowany co rok. Była to dla nas świetna zabawa - przyznali.


Redakcja info.elblag.pl od 2014 r. organizuje Plebiscyt na Najpiękniejsze Pary Elbląskich Studniówek. We względu na pandemię koronawirusa musieliśmy przerwać ten konkurs, który co roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Na szczęście w tym roku mogliśmy ponownie zaprosić naszych czytelników do wspólnej zabawy.


Przypomnijmy, że podczas każdego Balu, Komisja skłądająca się z reprezentantów naszej redakcji wybiera dziesięć par. Zwracamy uwagę na kreacje, opiekuńczość partnerów, a także zachowanie adekwatne do uroczystości.


Ostateczny wybór pozostawiamy jednak naszym czytelnikom. Przez tydzień mają oni okazję, za pośrednictwem naszego konta na facebook-u, wybrać tę parę, która zasługuje na miano tej Najpiękniejszej. Wystarczy kliknąć „Lubię to” pod zdjęciem wybranej pary. Co ważne, wszystkie głosy zdobyte z kont fikcyjnych lub w inny niezgodny z regulaminem sposób były usuwane.


Najpiękniejszą Parą Studniówki Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących zostali Weronika Kościanek i Hubert Dembiński.

 

Było to dla Nas ogromne zaskoczenie. Niczego się nie spodziewaliśmy. Byliśmy mile zaskoczeni. Zostaliśmy wyróżnieni spośród wielu innych, pięknych par, więc gdzieś w środku nas kryła się radość

– przyznała Weronika.Czy Weronika i Hubert walczyli o zwycięstwo? - Oczywiście, że chcieliśmy wygrać. Myślę, że każdy by chciał – mówił Weronika. - Jednak pamiętaliśmy, że jest to tylko konkurs i mieliśmy nadzieję, że wyjdziemy z tego zwycięsko, ale przede wszystkim uczciwie, więc zaangażowaliśmy rodzinę, znajomych. Bez nich to by się nie udało i w tym momencie chcieliśmy wszystkim jeszcze raz serdecznie podziękować.


Weronika przyznała, że ilość oddanych na nich głosów sprawdzali na bieżąco. - Głosy sprawdzaliśmy kilka razy dziennie. Był moment, że nawet kilkanaście. Od początku mieliśmy najwięcej głosów ze wszystkich uczestników, więc to dodawało nam jeszcze większego zaangażowania i chęci wygranej.

 

Gdy zobaczyliśmy nasze zdjęcie z dopiskiem „Najpiękniejsza Para Studniówki" było w nas wiele emocji, ale przede wszystkim radość, że się udało. Była to dla nas miła niespodzianka

– zaznaczyła Weronika.

 


Zwycięska para otrzyma atrakcyjne nagrody! Poza tytułem otrzymają oni:
 

- voucher na kwotę 100 zł do restauracji Amore Mio Pizza&Grill - tel. 796 767 400

- strzyżenie i pielęgnacja włosów dla niej i dla niego w Atelier Fryzjerskim Marty Babij - tel. 735 000 965

- indywidualny trening dla niej i dla niego z trenerem personalnym Maciejem Szechlickim – tel. 795 162 394

- karnet miesięczny - Latino w parach w Centrum Tańca Cadmans - tel. 510 129 144

- dodatkowo zwyciężczyni otrzyma przedłużenie paznokci (żel na tipsie) w New Look - Strefa Piękna – tel. 609 506 062


 

 

 

Wszystkie nagrody bez wyjątku są wspaniałe. Cieszymy się, że dostaliśmy przywilej ich wykorzystania. Jednogłośnie stwierdziliśmy, że najbardziej podoba nam się voucher do restauracji Amore Mio i to właśnie on będzie wykorzystany w pierwszej kolejności. Wspólnie spędzony czas przy dobrym jedzeniu brzmi świetnie

– stwierdziła Weronika.
 

 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ rencistka
  Środa, 01.02

  Młodzi nie śpieszcie się ,macie jeszcze czas , pierw studia ,potem praca , najlepiej w Orlenie i mieszkanie z Mieszkanie Plus.

 2. 2
  +1
  ~ Mg
  Środa, 01.02

  Ładniej bez makijażu

 3. 3
  +1
  ~ Heh
  Czwartek, 02.02

  Po studiach praca? Chyba nie w tym mieście!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1488659381866