Niedziela, 26.03.2023, Imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2023

Najpiękniejsza Para Studniówki ZST-I odwiedziła naszą redakcję. "Nagrody są bardzo oryginalne i przypadły nam do gustu"

07.02.2023, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Najpiękniejsza Para Studniówki ZST-I odwiedziła naszą redakcję. "Nagrody są bardzo oryginalne i przypadły nam do gustu"

Decyzją internautów tytuł "Najpiękniejszej Pary Studniówki Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych" oraz cenne nagrody otrzymali Maja Jarmuł i Przemysław Lewandowski, którzy odwiedzili naszą redakcję. - Sam plebiscyt to serio coś fajnego i powinien być  organizowany co roku  – stwierdzili.


Redakcja info.elblag.pl od 2014 r. organizuje Plebiscyt na Najpiękniejsze Pary Elbląskich Studniówek. We względu na pandemię koronawirusa musieliśmy przerwać ten konkurs, który co roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Na szczęście w tym roku mogliśmy ponownie zaprosić naszych czytelników do wspólnej zabawy.
 

Przypomnijmy, że podczas każdego Balu, Komisja składająca się z reprezentantów naszej redakcji wybiera dziesięć par. Zwracamy uwagę na kreacje, opiekuńczość partnerów, a także zachowanie adekwatne do uroczystości.


Ostateczny wybór pozostawiamy jednak naszym czytelnikom. Przez tydzień mają oni okazję, za pośrednictwem naszego konta na facebook-u, wybrać tę parę, która zasługuje na miano tej Najpiękniejszej. Wystarczy kliknąć „Lubię to” pod zdjęciem wybranej pary. Co ważne, wszystkie głosy zdobyte z kont fikcyjnych lub w inny niezgodny z regulaminem sposób były usuwane.


Najpiękniejszą Parą Studniówki ZST-I zostali  Maja Jarmuł i Przemysław Lewandowski. - Nie spodziewaliśmy się wcale, że zostaniemy nominowani do tego tytułu. Gdy zobaczyliśmy naszą nominację na stronie info.elblag.pl, to było dla nas miłe zaskoczenie. Bardzo się ucieszyliśmy – mówiła Maja.

 

Nie spodziewałem się w ogóle nagrody

– dodał Przemek.Maja i Przemek zgodnie przyznają, że walczyli o zwycięstwo. - Szczególnie na początku walczyliśmy o głosy, bo walka z jedna para była naprawdę zacięta – przyznała Maja. - Nie musieliśmy prosić o głosy. Nasze rodziny, przyjaciele i znajomi sami się w to fajnie zaangażowali. Dzięki nim się udało!


Jak często Maja i Przemek sprawdzali ile mają głosów? - W momencie, kiedy trwała największa walka z inną parą to głosy sprawdzaliśmy nawet kilka razy dziennie – stwierdziła Maja. - Kiedy mieliśmy już dużą przewagę to rzadziej patrzyliśmy.

 

Jak zobaczyliśmy, że przewaga głosów już jest naprawdę spora to możemy szczerze odpowiedzieć, że się spodziewaliśmy wygranej, ale i tak bardzo się ucieszyliśmy

– zaznaczyła Maja.

 

 


 

Zwycięska para otrzyma atrakcyjne nagrody! Poza tytułem otrzymają oni:
 

- voucher na kwotę 100 zł do restauracji Amore Mio Pizza&Grill - tel. 796 767 400

- strzyżenie i pielęgnacja włosów dla niej i dla niego w Atelier Fryzjerskim Marty Babij - tel. 735 000 965

- indywidualny trening dla niej i dla niego z trenerem personalnym Maciejem Szechlickim – tel. 795 162 394

- karnet miesięczny - Latino w parach w Centrum Tańca Cadmans - tel. 510 129 144

- dodatkowo zwyciężczyni otrzyma przedłużenie paznokci (żel na tipsie) w New Look - Strefa Piękna – tel. 609 506 062

 

 

Nagrody są bardzo oryginalne i przypadły nam do gustu. W szczególności miesiąc tańca Latino dla par - z tego ucieszyliśmy się najbardziej. Ale w pierwszej kolejności pewnie pójdziemy do restauracji Amore Mio

– mówiła Maja.

 

 


Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2684178352356