Niedziela, 26.03.2023, Imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INWESTYCJE

SP14 ma nowy gabinet stomatologiczny. Prezydent Wróblewski: Teraz nasze dzieci będą miały jeszcze lepszą opiekę

17.09.2021, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
SP14 ma nowy gabinet stomatologiczny. Prezydent Wróblewski: Teraz nasze dzieci będą miały jeszcze lepszą opiekę
fot. UM Elbląg
Wczoraj (16 września) odbyło się otwarcie gabinetu stomatologicznego w SP 14. - Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 14 na Zatorzu wiedzą jak ważne jest dbanie o piękny uśmiech i zdrowe zęby. Teraz nasze dzieci i młodzież będą miały jeszcze lepszą opiekę stomatologiczną – stwierdził Witold Wróblewski Prezydent Elbląga.
 
 
 
Dziś uroczyście otworzyliśmy nowoczesny gabinet, który przygotował Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Twoje Zdrowie, świadczący opiekę stomatologiczną w elbląskich szkołach, na podstawie podpisanego z samorządem porozumienia. Dzięki temu nasi najmłodsi mieszkańcy mogą korzystać z bezpłatnych usług stomatologicznych na najwyższym poziomie
 
– zaznaczył Witold Wróblewski.
 
Jak poinformował Prezydent Elbląga nowoczesny sprzęt i adaptacja pomieszczeń kosztował NZOZ Twoje Zdrowie ok. 100 tys. zł. - Planowane są również gabinety w kolejnych szkołach - SP 15 i SP12 – zapewnia Witold Wróblewski.
 
Elbląskie dzieci i młodzież przyjmowane są również w przychodniach Twojego Zdrowia przy ul. Orzeszkowej i Tysiąclecia. Bardzo dziękuję Panu Jackowi Perlińskiemu za tę jakże ważną dla zdrowia elblążan inicjatywę
 
- dodał Witold Wróblewski.

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 )


Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ ja
  Piątek, 17.09

  Kiedyś gabinet stomatologiczny był w każdej szkole. I to była norma. Stomatolog i pielęgniarka. Potem wszystko pozamykali. A teraz ponownie otwierają i się cieszą jak głupki. To już było panie prezydencie (celowo z małych liter). PS. Kolejnej kadencji nie będzie.

 2. 2
  +3
  ~ zkm
  Piątek, 17.09

  Wraca stare dobre - gabinety s.

 3. 3
  +3
  ~ Kiedyś
  Piątek, 17.09

  Koszmar mojego dzieciństwa

 4. 4
  --1
  ~ bynio
  Piątek, 17.09

  CIEKAWE ILE BEDZIE PRYWATNYCH PACJENTOW MY PODATNICY WYPOSAZYLISMY A DENTYSTA BEDZIE KASOWAL NA CZYSTO I MARUDZIL JAK ON MALO ZARABIA

 5. 5
  +4
  ~ Ja, ja
  Piątek, 17.09

  "Prezydent Wróblewski: Teraz nasze dzieci będą miały jeszcze lepszą opiekę", jeszcze lepszą? No sorry, tak jakby wcześniej jakaś w ogóle w szkole była opieka stomat. Nie ośmieszaj się. Niezależnie od tego inicjatywa fajna i oby w każdej szkole taka opieka stomatologiczna była, bo to powinno być standardem, a nie łaską.

 6. 6
  +3
  ~ cięcie
  Piątek, 17.09

  Pełen zachwyt nad rozpoznaniem dolegliwości "jego" kilka lat temu. "On" teraz, po śmietnikach, zna się nawet na zębach i stomatologii. Zgodnie z elbląskim zwyczajem chwali się sukcesem ten, co nawet nie kiwnął wiszącym palcem, a inwestor zamilkł z wrażenia. No i przecinanie - gdyby nie ta narodowa wstęga której można się przytrzymać... . Pierwsze cięcie było przy straganie na "targowisku" i co dalej? Gabinet i jego wyposażenie nie finansował Wróblewski, bo go zły rząd ogołocił. Może ktoś na dniach kupi mieszkanie - zaproście Wróblewskiego , on je otworzy i wyjaśni jak należy w nim mieszkać. Oj, Witia, oj !

 7. 7
  +1
  ~ Pol 9558
  Piątek, 17.09

  Znowu się wyprężył do orderu

 8. 8
  +1
  ~ mieszkanka
  Piątek, 17.09

  Nareszcie coś się zmienia .Za moich czasów gabinety stomatologiczne były w każdej szkole i były robione przeglądy uzębienia .To jest naprawdę dobry pomysł .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1907379627228