Piątek, 14.06.2024, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SPOŁECZNE

Jesienny Festyn Rodzinny w SP4

23.09.2019, 09:31:01 Rozmiar tekstu: A A A
Jesienny Festyn Rodzinny w SP4

W dniu 21 września br. na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Elblągu już po raz ósmy odbył się Wiosenny Festyn Rodzinny. Organizatorzy, Stowarzyszenie Przyjaciół Czwórki, w sobotnie południe zaproponowali lokalnej społeczności szereg atrakcji, gdzie każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie.

Miłośnicy formacji siłowych mogli zobaczyć, jak przygotowane do służby publicznej są oddziały mundurowe. Tu bogato wyposażone stanowiska zaprezentowały straż miejska, straż pożarna oraz policja. Łącząc przyjemne z pożytecznym, każdy kto ukończył dziesiąty rok życia, mógł przystąpić do egzaminu na kartę rowerową pod czujnym okiem policjantów z drogówki.
Na najmłodszych jak zawsze czekał dmuchany plac zabaw, ale sporo radości przysporzyły też warsztaty z baloniarstwa, plecenie warkoczy z dodatkami, wielkie bańki mydlane oraz tegoroczna nowość – fotobudka.

Dbaniem o zdrowie oraz kondycję amatorów sportu zajęli się specjaliści ze szkółki piłkarskiej Legii Warszawa "Soccer School", którzy podczas pokazowych zajęć pokazali, jakie ćwiczenia mogą poprawić technikę użytkową i trudną sztukę uderzania w piłkę. Zwieńczeniem zmagań sportowych był, wzbudzający sporo emocji, mecz piłki nożnej pomiędzy ekipami uczniów i nauczycieli.

Na gości czekały też atrakcje kulinarne. Były smakołyki z grilla, pajda chleba ze smalcem i ogórkiem oraz pyszna grochówka przygotowana przez kucharki ze szkolnej stołówki. Powodzeniem cieszyły się również ciasta upieczone przez nauczycieli oraz rodziców uczniów SP4.

Wszystkim przyjaciołom Czwórki, społeczności lokalnej, elblążanom, bardzo serdecznie dziękujemy za tłumne przybycie. Pamiętajcie o nas i do zobaczenia na następnych festynach! Najbliższy już wiosną.


Stowarzyszenie Przyjaciół Czwórki

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 )


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6312999725342