Poniedziałek, 13.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii

Zapisz się na zajęcia w MOSiRze

29.05.2020, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zapisz się na zajęcia w MOSiRze
fot. MOSIR

Turbo Spalanie, Zumba, Joga i Tabata to zajęcia, które odbywają się w ramach programu Aktywuj się z MOSiR-em. Wszystkie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród elblążan. Dało to możliwość utworzenia nowych grup, do których nadal można się zapisać.


Po ponad dwumiesięcznej przerwie możemy wrócić do aktywności fizycznej i ponownie zacząć dbać o ciało i kondycję. A w powrocie do formy sprzed kwarantanny pomogą zajęcia prowadzone w ramach Aktywuj się z MOSiR-em.


- Zainteresowanie wszystkimi zajęciami jest bardzo duże. Pozwoliło to na uruchomienie dodatkowych grup, do których jeszcze można się zapisać, ale zostały już ostatnie wolne miejsca – mówi Natalia Szrama, specjalista ds. marketingu i reklamy. – Szczególnie polecamy nasze nowe zajęcia, czyli Turbo Spalanie. Jest to propozycja dla osób, które chciałyby zrzucić kilka kilogramów, a także wzmocnić mięśnie.


Oprócz Turbo Spalania przyjmujemy zapisy również na pozostałe zajęcia, czyli Zumbę, Jogę i Tabatę.
Turbo Spalanie to zestaw ćwiczeń interwałowych, co powoduje spalanie dużej ilości kalorii, dlatego efekty są szybko widoczne. Zajęcia opierają się na przeplataniu szybkich ćwiczeń (podskoków, wyskoków, wymachów oraz planków) z marszem. Turbo spalanie angażuje całe ciało i wzmacnia mięśnie. Zajęcia prowadzone przez Annę Woronowicz odbywają się w środy o godz. 18.45 i 20.00.
Zumba to zajęcia łączące taniec z treningiem cardio (aerobowym). Są łatwe do wykonania i prowadzą do rzeźbienia sylwetki, w szczególności w takich rejonach jak: pośladki, nogi, ramiona, dolne partie pleców czy brzuch. Zajęcia prowadzi Marcin Wierzbicki. Odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 18.45 i 20.00.


Tabata to zajęcia opracowane w oparciu o trening interwałowy. Łączy się tu ćwiczenia w taki sposób, aby poprawić wydolność i wytrzymałość organizmu. Prowadzi to do maksymalnej stymulacji mięśni całego ciała oraz do silnego pobudzenia spalania tkanki tłuszczowej. Zajęcia prowadzone przez Annę Woronowicz odbywają się w poniedziałki o godz. 19.00.
Joga jest prowadzona jest przez Agatę Derebecką. Przeznaczona jest dla wszystkich osób, ale każda z nich ćwiczy według swoich aktualnych możliwości i potrzeb. Dzięki tym zajęciom stajemy się silniejsi i bardziej elastyczni. Ponadto polepsza się nasza równowaga zarówno psychiczna, jak i fizyczna. Zajęcia odbywają się we wtorki 18.30 i 19.45.


Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy:


- mailowo – na adres mosir@mosir.elblag.eu
- za pomocą fanpage na Facebooku MOSiR
- telefonicznie pod numer 55 625 63 20


Decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt uczestnictwa w zajęciach to 13 zł od osoby. Bilety można nabyć przed zajęciami w kasie lodowiska. Prosimy o przyjście 15 minut przed rozpoczęciem zajęć.
Wszystkie zajęcia prowadzone są zgodnie wytycznymi Ministerstwa Sportu. Obowiązują jednak szczególne zasady bezpieczeństwa, w tym limit osób, w zależności od powierzchni. Na tafli lodowiska, na której powstała specjalna strefa do ćwiczeń, może przebywać jednocześnie do 32 osób plus 3 trenerów. Natomiast w sali fitness, na której odbywają się zajęcia jogi – do 12 osób i trener. Bardzo ważną rzeczą jest konieczność dezynfekcji rąk po wejściu i przed opuszczeniem obiektu, a także konieczność zachowania dwumetrowych odstępów, co ułatwiają specjalnie wyznaczone na tafli lodowiska miejsca. Zaleca się używanie własnych mat na zajęciach Jogi, Tabaty i Turbo Spalania.


Tekst i fot. MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.