Piątek, 14.06.2024, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (34)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Tylko Sliwka
  Środa, 27.03

  Sliwka jest normalny. Swoj czlowiek. Nie to co te buce

 2. 2
  +2
  ~ Głosujemy
  Środa, 27.03

  Pan Andrzej ŚLIWKA na Prezydenta Elbląga. Powodzenia

 3. 3
  --2
  ~ Alak
  Środa, 27.03

  Śliwka świetny gość, czasy sztywniactwa i despotyzmu oraz tyranii minęły dlatego głosuję na niego! W końcu gość na luzie i nieobarczony fatalnym stylem zarządzania i traktowania ludzi a to podstawa

 4. 4
  +3
  ~ Na przód
  Środa, 27.03

  A u konkurencji blokują i cenzurują komentarze pod artykułem o towarzyszach z kww tak dla Elbląga. Tam słupy już w blokach startowych szykują to samo zagranie co w ostatnich wyborach. Akcja pod hasłem słup, pan Szuchewycz,Pan bez diety, pani ja komisja panu zabraniam ,caryca oni już przebierają nóżkami. My ich drzwiami to oni oknem wchodzą. Beszczelność! Szanowni elblążanie pod żadnym pozorem na nich nie glosujcie bo dalej będzie tak jak było. Ułożą się z kowcami i dalej będą nam zacofywac miasto. Tylko nowi młodzi ludzie nie nasiaknieci starym układem są realną gwarancja zmiany.

 5. 5
  +2
  ~ Roman
  Środa, 27.03

  "Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Elbląga mówił o gospodarczych propozycja dla miasta. Jak przekonywał, chce, aby Elbląg stał się gospodarczą stolicą regionu i obiecywał, że jeśli wygra wybory, ściągnie do miasta nowych inwestorów". Ważniejszym będzie Elbląg, jako miasto, czy region, którego stolicą może być Elbląg? Jaki jest obszar tego regionu? Czy Ostródy i Olsztyna sięga też? Mym zdaniem to "gadka szmatka". Nie ma wyraźnych wskazówek, co obiecywać, zatem ogólniki. Warto, by każdy internauta przeczytał wypowiedź kandydata, którego nie lekceważę, gdyż jest z Pasłęka, skąd i ja się wywodzę. Myślę, że w ministerstwie nauczył się od szefa uników, jeżeli chodzi o wyraźne wypowiedzi.

 6. 6
  0
  ~ Truso
  Środa, 27.03

  Panie Andrzeju,nasze miasto musi czym prędzej oderwać się od tego buraczanego grajdoła,jakim jest bagienna pijawka- srolsztyn.To przez tą wiochę Elbląg tylko traci,a oni zgarniają całą naszą kasę,czas z tym skończyć.Elbląg powinien tworzyć nowe województwo samodzielnie,lub wespół z Trójmiastem,precz z warmią i maxurami.

 7. 7
  +1
  ~ Dgaga
  Środa, 27.03

  Będę głosował na Pana i id początku pisze że priorytetem przyszłego Prezydenta powinna być gospodarka. Bo leżymy w rankingach. Zarabiamy praktycznie najmniej wśród tego typu miast. Do tego 90% to janusszeksy najniższa krajowa i może coś pod stołem. Tylko że chciałbym znać konkrety. Bo gadanie ściągnę inwestorów to puste słowa. W jaki sposób chce Pan to zrobić ? Jakiego typu Inwestorów ? Póki co se sklepy i miasteczka handlowe, a one nie dają godnej płacy.

 8. 8
  +3
  ~ twój podpis
  Środa, 27.03

  ŚLiwka chce darmowe parking, chce liczniki, chce zieloną falę. Facet, ty masz poglądy sprzed 20 lat. Samochodozę to juz tutaj mamy, ty wyciągaj ludzi z aut a nie zachęcasz do ich używania do jeżdżenia 2,3 5 km po mieście. PIS ... dło ciebie?

 9. 9
  +5
  ~ Truso
  Czwartek, 28.03

  Elbląg do Pomorza.

 10. 10
  0
  ~ Do Sk45
  Czwartek, 28.03

  Masz swoich elblążan,do tej pory rzadzili naszym miastem.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1309909820557