Poniedziałek, 6.12.2021, Imieniny: Mikolaj, Emilian, Leontyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (32)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ lac
  Środa, 10.03

  W związku z rozwojem epidemii koronawirusa, na polecenie ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, NFZ zaleca ograniczenie do niezbędnego minimum lub czasowe zawieszenie udzielania świadczeń wykonywanych planów - poinformował Fundusz w poniedziałek (8 marca) wieczorem. Zalecenie dotyczy przede wszystkim planowanych pobytów w szpitalach w celu: przeprowadzenia diagnostyki, zabiegów diagnostycznych, leczniczych i operacyjnych, w szczególności: endoprotezoplastyki dużych stawów, dużych zabiegów korekcyjnych kręgosłupa, zabiegów naczyniowych na aorcie brzusznej i piersiowej, pomostowania naczyń wieńcowych oraz dużych zabiegów torakochirurgicznych, zabiegów wewnątrzczaszkowych, nefrektomii, histerektomii - z powodów innych niż onkologiczne. Brakuje kasy a wy kopcie dalej...

 2. 2
  +2
  ~ Upadły Harley
  Środa, 10.03

  POwcy z Olsztyna sabotują przekop bo wolą ładować kase w zimne termy w Lidzbarku, nierentowne lotnisko w Szymanach i zbędne tramwaje w Olsztynie niż wspomóc Elbląg. Przypomnijmy też, że wróblewski to ich dobry kumpel z urzędu marszałkowskiego, gdzie pracował razem z nimi wiele lat.

 3. 3
  +4
  ~ kek
  Czwartek, 11.03

  @Do_pomorskiego, podaj konkretne nazwisko tego posła z PO a nie ściemniasz. Z resztą Morawieckiego w Świnoujściu nie pobije, zasługę za budowę podwodnego tunelu bierze na siebie, a jego rząd nie dał ani złotówki, bo 85% dała ta zła Unia a 15% samorząd Świnoujścia. @Czas ucieka, a Ty z drzewa spadłeś? Już przed przekopem była mowa że miasto nie ma kasy na tą inwestycję w porcie i wszystko zależy od funduszy rządowych. Nawet nie wiadomo czy rząd da na to pieniądze, a wtedy do Elbląga nic nie wpłynie, a przekop będzie atrakcją turystyczną. @Upadły Harley, a może pochwalisz się inwestycjami Pisu? 1mld złotych utopione w elektrownię Ostrołęka, miliony na mafijne interesy Rydzyka, CPK gdzie dalej jest trawa i nic się nie dzieje, a zarząd zbija miliony na czymś czego nie ma, wymieniać dalej?,

 4. 4
  +3
  ~ pompowanie elektoratu
  Czwartek, 11.03

  Koszt będzie wielokrotnie wyższy niż 60 km ekspresówki. Za te pieniądze była by ekspresówka od S7 do Fromborka, most do Krynicy i ekspresówka Krynica -Nowy Dwór (S7). Dzisiaj (11.03) jazda ze Stegny do Krynicy, mimo pustej drogi, to tylko po spisaniu testamentu i z przyczepą zapasowych zawieszeń do auta. Przy tej drodze ser szwajcarski to podróba. Ktoś woła "do pomorskiego" , a to właśnie jest pomorskie i jego niechlubna wizytówka którą w sezonie mkną setki tysięcy rodaków i "Gości Zagranicznych". Turystycznie "przekop" jest i będzie super, gospodarczo to Yeti. No i, tradycyjnie wśród nacjo katolików , zaginął bursztyn gwarantujący samofinansowanie inwestycji. Geolodzy oszukali "prezesa" lub zajomał go właściwy Tadziu.

 5. 5
  +3
  ~ Mateusz
  Czwartek, 11.03

  Polskę było stać na rozpoczęcie budowy elektrowni Ostrołęka, którą teraz demontujemy. Stać nas na przekop i nie jest to nasze ostatnie słowo! Jak się przekop nie sprawdzi, to się go zasypie i na to też nas będzie stać. A na horyzoncie już widać centralny port lotniczy!

 6. 6
  +3
  ~ kkk
  Czwartek, 11.03

  A Horała nie buduje już olbrzymiego portu lotniczego?

 7. 7
  +4
  ~ Pytam tylko
  Czwartek, 11.03

  Tunel na Zakopiance jego budowa pochłonęło prawie miliard złotych, tunel pod Martwą Wisłą (1,3 km) 885 mln zł. Czy to były i są opłacalne inwestycje? A kiedy zwrócą się? A dla kogo są?

 8. 8
  +3
  ~ Robert Koliński
  Czwartek, 11.03

  @Pytam tylko - Ja w podobnych okolicznościach zawsze lubię przypomnieć casus niesławnych i przepłaconych stadionów na Euro 2012, z których ani jeden (!) nie zwrócił się do dnia dzisiejszego i nie zwrócą się zapewne nigdy. Tam utopiono ok. 100 mld zł (na stadiony i okołostadionową infrastrukturę poszło ok. 20 mld zł), gdzie jest ta kasa?

 9. 9
  --1
  ~ historyk
  Czwartek, 11.03

  Stalin nie był największym budowniczym kanałów?

 10. 10
  --13
  ~ opus
  Czwartek, 11.03

  Bravo PIS bravo Jarosław Kaczyński, polacy to widza i doceniają, nastepne wybory i kolejna kadencja wygrane w cuglach. Jako kontrast i porownanie przytocze tu jedyny sukces opozycji jakim było postawienie pomnika w kształcie łopaty przez gelertową czyli Przekop mierzeji>pomnik gelertowej w kątach rybackich. Tu nie trzeba komentarza. Totalna opozcycja to byla totalna porazka i kompromitacja. vivat PIS

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99537801742554