Czwartek, 24.09.2020, Imieniny: Dora, Gerard, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (54)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +20
  ~ Ryszard Klim
  Piątek, 18.10

  Ktoś, kto przeszedł inspirowane hejty , z politowaniem traktuje obecne.Kilka słów do "normalsów". Moje zadanie to wyłącznie wzmocnienie listy. Jest arytmetyka wyborcza,gdy twoja partia ma poparcie kilkunastu %. Wygrywa jeden. Liczył się zespół, stąd wspólna ulotka i plakat z Kolegą. Komu nie podoba się Klim, niech wybierze Kolegę. Było takie rozwiązanie u innych ? Stawiałem na Monikę Falej. Podczas spotkania środowiskowego z udziałem kandydata nr 2 i Pana. M. Osika, stwierdziłem, że cieszę się z każdego głosu, ale ja głosuję na P. Monikę- bo potrzebne świeże spojrzenie na elbląską rzeczywistość. No i finanse. Kampania kosztowała mnie niecałe 3 tys. złotych. Naprzeciw i obok 50-100 tys. Dziękuję za 910 głosów. To dużo wobec doskonałej liderki i setek banerów z tych tysięcy. Pozdrawiam.

 2. 2
  +15
  ~ na koniec
  Piątek, 18.10

  Panie Ryszardzie dobre zakończenie. Był czas wyborów- minął. Teraz czas pracy. SLD praktycznie w Elblągu nie istnieje więc pora organizować Lewicę. Liderzy którzy przeszli do kwww = psl nie podejmowali tematów miejskich uznając nadmądrość WW. Tematów wiele RM spolegliwa wobec włodarza. Problemy nie rozwiązane od lat jakoś nie chcą się same rozwiązać. Czy problemami lokalnymi powinna zajmować się Pani Poseł? Chyba tak jeżeli nikt nie chce ich słyszeć.

 3. 3
  +14
  ~ Gloswalem na pana
  Piątek, 18.10

  Panie Ryszardzie ktos kto przeszedł napad i furie epecusiow takimi prostackimi , chamskimi i pelnych wlasnej zgryzoty wpisami bo to nawet nie konentarze , nie powinien reagować! Grupa frustratow ma teraz swoj czas ale prawo im na to pozwala choc dla niektorych bojących się krytyki komentarze się wyłącza lub usuwa! Ale nie kazdy ma cywilną odwagę i twardy pancerz

 4. 4
  +13
  ~ Paweł
  Sobota, 19.10

  Koliński, ja Cię zapraszam do normalnej pracy, między 200-tu zamechowców. Chodź na halę popracujesz jak normalny człowiek i gwarantuje Ci jedno, komunizm Ci raz, dwa przejdzie. Z Twoim wykształceniem i doświadczeniem zawodowym, dostaniesz na początek miotłe, młotka Ci nikt raczej nie da, nawet jak poczytasz w necie, jak go używać do różnych prac.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.