Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
szału nie ma.. wydaje mi sie w z tamtym roku 4klasiści mieli o niebo lepszą studniówkę.. jakoś mało miejsca tutaj..
jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
szału nie ma.. wydaje mi sie w z tamtym roku 4klasiści mieli o niebo lepszą studniówkę.. jakoś mało miejsca tutaj..
jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma