Piątek, 14.06.2024, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Podstrony / O serwisie

Serwis informacyjny info.elblag.pl został uruchomiony w dniu 1 maja 2004 roku.

Powstał na bazie materiałów zbieranych w ciągu kilku ostatnich lat przez Agencję Reklamową GABO.
Hasłem serwisu została fraza: „To my pokazujemy Elbląg”.

Info w Elblągu...

Obecność info.elblag.pl wśród innych serwisów internetowych informujących mieszkańców naszego miasta, znacznie przyczyniła się do rozwoju elbląskiego rynku medialnego. Nasz serwis bogaty w zdjęcia naszego miasta oraz treści przygotowane przez autorów książek o Elblągu poszerzył istniejący, niewielki, zbiór elbląskich stron internetowych. Dodatkowo uruchomiliśmy kilka usług internetowych wówczas niespotykanych na rynku lokalnym.

Za pośrednictwem serwisu można sprawdzić aktualne dane pogodowe (czujnik temperatury umieszczony w Elblągu), ceny walut, czy rozkład jazdy ZKM. W bazie firm szybko i łatwo można znaleźć  firmy wykonujące poszukiwany przez nas rodzaj usługi. Serwis informuje również na bieżąco o repertuarze kin i teatru.

Każdego dnia zespół redakcyjny przygotowuje około 10 artykułów z życia kulturalnego, oświatowego, sportowego i gospodarczego naszego miasta i regionu. Do wielu artykułów dołączone są obszerne galerie zdjęć.

Serwis info.elblag.pl to nie tylko wiadomości i zdjęcia, to także konkursy, ankiety, wpisy branżowe firm oraz ogłoszenia.

Coś więcej niż serwis...

Serwis czynnie uczestniczy w społecznym życiu miasta wspierając m.in.: Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Ponadto reagujemy na problemy i krzywdę każdego człowieka - umieszczając apele o pomoc. Staramy się również pomagać w tworzeniu wszelkiego rodzaju imprez muzycznych i sportowych. 

W roku 2007 z okazji 770 lecia lokacji miasta Elbląg, zorganizowaliśmy przystanek info na elbląskiej Starówce. Kilkugodzinna impreza, mimo, że odbyła się w strugach deszczu przyciągnęła mnóstwo Elblążan, którzy dali się w wciągnąć w przygotowane przez nas konkursy.

Jednym z ważniejszych osiągnięć naszego serwisu jest wydanie w 2006 prezentacji multimedialnej „Twój Elbląg”. Powstała ona na bazie materiałów i doświadczeń zebranych przez naszą kadrę pracowniczą i współpracowników. Udało nam się dokończyć duże przedsięwzięcie, jakim zapewne było wydanie tej prezentacji.
 Dziękujemy naszym czytelnikom. Będziemy się zmieniać... dla Państwa!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.026876926422119