Piątek, 30.10.2020, Imieniny: Zenobii, Edmunda, Przemyslawa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KORONAWIRUS

Rekord zakażeń na COVID-19 w Polsce. Potwierdzono 1002 nowe przypadki

19.09.2020, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Rekord zakażeń na COVID-19 w Polsce. Potwierdzono 1002 nowe przypadki

Dziś, 19 wrzesnia, Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 1002 nowych i potwierdzonych przypadków zakażeń koronawirusem w Polsce. Zmarło 12 osób zarażonych COVID-19. W naszym województwie potwierdzono 22 nowe przypadki COVID-19.

 

Zakażenia koronawirusem dotyczą osób z województw: małopolskiego (149), lubelskiego (122), pomorskiego (96), wielkopolskiego (94), mazowieckiego (88), dolnośląskiego (83), podkarpackiego (69), śląskiego (64), łódzkiego (61), kujawsko-pomorskiego (35),opolskiego (35), zachodniopomorskiego (31), podlaskiego (24), warmińsko-mazurskiego (22), świętokrzyskiego (21) i lubuskiego (8).

- przekazało Ministerstwo Zdrowia.

 

Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki poinformował dziś, 19 września, o kolejnych 22 potwierdzonych przypadków koronawirusa w regionie.

Zakażenia -22


7 powiat działdowski: 4 kobiety w średnim wieku, 3 mężczyzn w średnim wieku - izolacja domowa; 5 powiat iławski: dziewczynka, chłopiec, młoda kobieta, młody mężczyzna, starszy mężczyzna - izolacja domowa; 3 Olsztyn: młoda kobieta - szpital, dwóch mężczyzn w średnim wieku - izolacja domowa; 2 powiat ostródzki: starsza kobieta - izolacja domowa, starszy mężczyzna - szpital;  2 powiat olsztyński: mężczyzna i kobieta w średnim wieku- izolacja domowa; 1 powiat nidzicki: starsza kobieta - izolacja domowa; 1 powiat nowomiejski: dziewczynka - izolacja domowa; 1 powiat giżycki: starszy mężczyzna - szpital.


9 wyzdrowień (823):


6 powiat ostródzki - z izolacji domowej,  2 powiat szczycieński - ze szpitala i z izolacji domowej, 1 powiat olecki - ze szpitala.


 

kerim

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ rhtdfyhg
  Sobota, 19.09

  Nie siejcie propagandy i paniki. Już nawet wirusolog profesor Włodzimierz Gut powiedział w TV że pandemia koronawirusa to jedna wielka bujda

 2. 2
  --5
  ~ Wirusek
  Sobota, 19.09

  Przecież to się nigdy nie skończy. Przyczyna prosta egoisci nie noszą masek, przylbic a odstępy to chorzy ludzie. Chcecie chyba powrotu TEGO co było w marcu. Ciemnoty.

 3. 3
  +8
  ~ j.w
  Sobota, 19.09

  Zachowujecie się jak pasek w TVP.Skończcie z tą propagandą teraz każde kaszlnięcie katar jesienny lub lekka grypa będzie brana jako covid.Paranoja skończcie z tym cyrkiem.

 4. 4
  +6
  ~ j.w
  Sobota, 19.09

  wirusek jak jest co rok wysoki sezon grypy to też trzymałeś odstęp i nosiłeś maskę, czy grzecznie szedłeś do apteki po gripex lub inne specjały?

 5. 5
  +3
  ~ Ja
  Sobota, 19.09

  A mnie to koło d.py lata!

 6. 6
  +2
  ~ POLAK
  Niedziela, 20.09

  Wirusek musisz się oświecić i nie słuchać lecz zacznij czytać publikacje na temat wirusów . Maski specjalistyczne np: wojsko nie chronią w 100%. Szmatki na ustach tylko chronią przed mandatami. Maski chirurgiczne muszą mieć atest N-95 i nie chronią lekarzy przed wirusami. Oświadczenie WHO na temat szmatek na ustach , noszenie przez dłuższy czas maki chirurgicznej szkodzi.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1049919128418