Wczoraj (17 stycznia), po godzinie 21.00, otrzymaliśmy zgłoszenie, że za dwójką mieszkańców naszego miasta, ulicą Panieńską... »
Państwa zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze
Zakażenie wykryto u gościa Hotelu Elbląg. Wszyscy goście, którzy obecnie zameldowani są w Hotelu Elbląg zostali objęci kwarantanną. Takich osób jest ponad 40. Kwarantanna została także nałożona na kilkunastu pracowników obsługi hotelu, którzy mieli kontakt z gościem, w którego wykryto koronawirusa
- My do nich docieramy. Mamy pełne listy gości i nikt nie musi się do nas zgłaszać. Prosimy nawet o to, by tego nie robić. Zapewniam, że dotrzemy do każdego gościa
Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.
Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl
W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.
Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
W tym hotelu pokaz garow mial byc. Koronawirus a oni pokazy organizują. Kto mądry nie pójdzie naiwni zachoruja.
Ciekawe czy to z tej firmy nie byli chorzy. Warszawka jeździ i zaraza.
I Coronavirus pokonał PO
w hotelu nikt kto wchodzil nie mial badanej temperatury. Zenada!
Koronawirus a pokazy organizują. To powonno byc karane.
Hotele kasę biorą za pokazy złodziejskie i efekt gotowy.
Co to za komentarze. Zaistniał przypadek koronawirusa, który może wystąpić w każdym miejscu i o każdej porze i z tym należy się cały czas liczyć i być przygotowanym na niego. A tu jakieś dziwaczne opinie, o hotelach, gościach hotelowych albo czyichś preferencjach politycznych. A powinno być o tym, że nadal i ciągle musimy przestrzegać podstawowe i najbardziej skuteczne zasady sanitarne w walce z Covid tj: zakrywanie ust i nosa, utrzymywanie należytego dystansu, mycie rąk oraz ograniczenie udziału we wszystkiego rodzaju spotkaniach czy imprezach masowych.
Czy personel na kwarantannie pozostal w pokojach hotelowych?