Poniedziałek, 20.05.2024, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Zapraszamy na festiwal kwiatów do Szkoły Podstawowej nr 23 w Elblągu

23.04.2024, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zapraszamy na festiwal kwiatów do Szkoły Podstawowej nr 23 w Elblągu

Zapraszamy na Festiwal Kwiatów „Rośliny łączą pokolenia” organizowany  przez Gospodarstwo Ogrodnicze Piotra Zimińskiego, mieszczące się przy ul. Druskiej 15 oraz Szkołę Podstawową nr 23 w Elblągu.

 

 

Festiwal odbędzie się w dnia 25 kwietnia 2024r. Celem przedsięwzięcia jest promowanie integracji międzypokoleniowej i wzmacnianie więzi między uczniami a seniorami oraz umożliwienie ludziom bardziej kontemplacyjnego spojrzenia na otaczającą ich przyrodę. Podczas tego wydarzenia uczniowie i seniorzy razem posadzą kwiaty, wezmą udział w konkursach ogrodniczych, warsztatach florystycznych oraz prezentacjach dotyczących pielęgnacji roślin. Wspólne działania mają zachęcić młodzież do okazywania szacunku osobom starszym, a także zbudować ich pozytywny wizerunek w społeczeństwie. W ramach imprezy organizowane będą też koncerty, wystawy oraz inne atrakcje kulturalne, integrujące uczestników podczas wspólnej zabawy.

 

 

Dzięki organizacji takiego wydarzenia, uczniowie mają okazję zyskać cenne informacji i wskazówki od seniorów, posiadających bogate doświadczenie życiowe. Ponadto, starsze pokolenie ma szansę na aktywne uczestnictwo w życiu społeczności oraz na dzielenie się swoją wiedzą  i umiejętnościami z młodszymi.

 

Festiwal kwiatów sprzyja również bliskości z naturą, zachęcając do obserwowania i doceniania piękna roślin, a także promuje ekologiczne podejście do życia  oraz dbałość o środowisko naturalne. Dzięki temu, uczestnicy spotkania mogą zgłębiać wiedzę na temat różnorodności florystycznej, jak również uczyć się zasad ochrony przyrody.

 

 

  FESTIWAL KWIATÓW

  25 kwietnia od godz. 13.00

    Szkoła Podstawowa nr 23 w Elblągu ul. Słoneczna 14

Serdecznie zapraszają

Organizatorzy

 

 

 

Artykuł sponsorowany

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.10130190849304