Czwartek, 30.11.2023, Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzenia od wydawcy i redakcji INFO

08.04.2023, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzenia od wydawcy i redakcji INFO

 

Z okazji Świąt Wielkanocnych
składamy naszym Czytelnikom najserdeczniejsze życzenia:
przede wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności.
Niech tegoroczny świąteczny czas upłynie w atmosferze pełnej miłości, spokoju i rodzinnych spotkań
.


 

Wydawca oraz Redakcja
info.elblag.pl

 

Oceń tekst:

Ocen: 21

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (10)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +36
  ~ MM
  Sobota, 08.04

  Tak trzymajcie kochani. Nie patrzcie na rzucane kłody pod nogi. Wszystkiego dobrego

 2. 2
  +34
  ~ Wesołych nie dla Wszystkich
  Sobota, 08.04

  Życzę Wam zdrowia i sukcesów w prezentowaniu prawdy tak, aby wszyscy zobaczyli jak traktuje się ludzi ! To wszystko musi zostać obnażone! Dla niektorych Święta to przerwa w czynieniu zła innym! Życzenia płynące z takich ust nie mają zadnego znaczenia! Mało kto juz w to wierzy ! Po świętach wrócą do swoich podłych praktyk wobec innych! Życzę więc im tego samego co robią innym!

 3. 3
  +43
  ~ Wielki Volare
  Sobota, 08.04

  Nie zbaczajcie z obranej drogi bo tylko w Was Nadzieja na lepsze jutro! Wesolych Świąt dla Was i upartości i determinacji w działaniu na rzecz spolecznosci lokalnej w ujawnianiu wszystkiego co złe!

 4. 4
  +14
  ~ Monia
  Sobota, 08.04

  Dla redakcji a przedewszystkim dla Wydawcy dużo zdrowia i spokojnych radosnych Świąt

 5. 5
  +50
  ~ Bsp
  Sobota, 08.04

  Z przykrością i sporym niesmakiem przeczytałem wiadomość, że Urząd Miasta w Elblągu odmawia redakcji Info. informacji o organizowanych przez siebie i swoje agendy imprezach w mieście. Jak widać postępuje "łukaszenkizacja" Witolda Wróblewskiego. Info. Elbląg jest dziennikiem niezależnym od ratusza, działa w interesie czytelników interesujących się życiem w mieście. W przeciwieństwie do swojego konkurenta portElu pokazuje to życie w sposób rzetelny, nie zawsze zgodny z życzeniami tutejszej władzy, która coraz bardziej przypomina sposobami działania wschodnie dyktatury. Info. nie boi się informować o opozycji, pracy grupy referendalnej, ujawniać wszelkie przejawy złego zarządzania miastem i braku wizji na jego rozwój. Tylko tutaj można przeczytać, że kilka osób w Elblągu blokuje rozwój portu, wydając pieniądze podatników na jakieś dziwne referenda i używając przy tym pokrętnych argumentów. Nie tworzy przy tym wrażenia, że chodzi o jakąś prywatną wojenkę ale o rzetelną informację zamiast tępej propagandy ratusza. Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Redakcji dalej skutecznego pióra i świetnych tekstów oraz prywatnie wszystkiego najlepszego. Mam nadzieję, że obecny skostniały układ, który rozsiadł się w Elblągu zastąpi wkrótce grupa nowych osób o młodym i świeżym spojrzeniu na cel zarządzania miastem.

 6. 6
  +14
  ~ Pamiętliwy
  Sobota, 08.04

  Życzę Wam odwagi , której wielu brakuje bo tknąć palcem stary zardzewiały juz układ to nie lada wyczyn ! Życzę wytrwania w licznych przeszkodach mniej lub bardziej prymitywnych , ale czego tu wymagać!! Życzę konsekwencji w ujawnianiu praktyk dyskryminujących ludzi i otwartosci w ich prezentowaniu oraz listy nazwisk za to odpowiedzialnych tak , aby w przyszlosci nie zatruwali życia innym i nie zatruwali swoim nieprzyjemnym oddechem naszego elbląskiego środowiska! Dużo zdrowia!!!

 7. 7
  +9
  ~ Czytelniczka
  Sobota, 08.04

  Wszystkiego dobrego i gąńcie to dziadostwo

 8. 8
  +8
  ~ Dziękujemy za życzenia
  Sobota, 08.04

  Wszystkim ludziom życzymy ciepłych i słonecznych Świąt Wielkanocnych

 9. 9
  +5
  ~ Misia
  Sobota, 08.04

  Zdrówka,zdrówka, zdrówka

 10. 10
  +2
  ~ MIESZKANIEC
  Niedziela, 09.04

  Donald Tusk przed świętami Wielkanocnymi pojechał na zakupy do Berlina jak zobaczył jakie są ceny szybko wyszedł ,żeby go nikt nie widział. Przyjechał do Polski i poszli z oną na zakupy i pojechali LEKSUSEM do polskiego sklepu , zakupili cztery pełne reklamówki .Po powrocie do domu Donald zaczął porównywać ceny Okazało się że za oszczędził na tych zakupach ponad 50 procent . Teraz się osobiście przekonał ,ze w Polsce jest jednak tanio . Powiedział ,że nie będzie więcej siał wrogiej propagandy na ten temat .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0842080116272