Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Luigi i Agnes Pagano wystąpili w Amore Mio. "Panuje tu zawsze miła, wręcz rodzinna atmosfera"

12.10.2021, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Luigi i Agnes Pagano wystąpili w Amore Mio. "Panuje tu zawsze miła, wręcz rodzinna atmosfera"
fot. Majka Brejdak
Włosko-polski duet ponownie odpowiedział na zaproszenie restauracji Amore Mio. W niedzielę (10.10.) Luigi i Agnes Pagano za pomocą muzyki przenieśli elblążan do Italii.
 
 
Luigiego i Agnes Pagano poznałem kilka lat temu. Bardzo się pobiliśmy. To nie tylko utalentowani artyści, ale także wspaniali ludzie. Bardzo się cieszę, że chętnie przyjeżdżają do Elbląga i występują dla mieszkańców
 
– mówił Marco Cocchieri, właściciel restauracji Amore Mio i Santorini.
 
Luigi i Agnes Pagano wielokrotnie występowali nie tylko dla gości elbląskich restauracji. - Gdy tylko pogoda na to pozwala staramy się organizować koncerty na świeżym powietrzu, aby włoską muzyką mogli się cieszyć nie tylko nasi goście, ale także osoby, które akurat przechodzą nieopodal – opowiada Marco Cocchieri. - Każde takie wydarzenie przyciąga na Starówkę miłośników włoskiej muzyki.
 
 
To dla nas wielka przyjemność występować w Elblągu. Zawsze chętnie tu przyjeżdżamy
 
- zaznaczył Luigi Pagano.
 
- Elblążanie zawsze witają nas z uśmiechem na ustach. Panuje tu zawsze miła, wręcz rodzinna atmosfera. Marco stworzył cudowne miejsce – dodała Agnes Pagano.
 
 
Luigi i Agnes Pagano to przykład artystów, którzy kochają interakcję z publicznością. Chociaż następnego dnia Luigiego czekało rano nagranie dla jednego z programów telewizyjnych, On grał dla elblążan godzinę dłużej niż było to planowane, spełniając wciąż nowe prośby muzyczne gości Amore Mio.
 
Jakie koncerty będą organizowane w najbliższym czasie w Amore Mio? - Pandemia spowodowała, że musieliśmy wstrzymać nasze plany, a mieliśmy ich sporo. Teraz powoli wracamy z muzycznymi niespodziankami – przyznaje Marco Cochierii.
 
 
Niebawem zaśpiewa u nas znana dobrze wszystkim Gosia Andrzejewicz. To wielki talent wokalny. Gosia występowała już u nas i za każdym razem elblążanie dopytywali, kiedy będzie kolejny koncert. Miło mi poinformować, że koncert Gosi odbędzie się w Amore Mio 5 listopada. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer 519426663
 
– mówi Marco Cochieri.

 

 

 


.......................... Materiał promocyjny ..........................
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Galeria / Koncert Luigi i Agnes Pagano w Amore Mio ( zdjęć 18 )
Dodano: 2021-10-12 | fot. Majka Brejdak

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.098277807235718