Wtorek, 2.06.2020, Imieniny: Marianna, Marzena, Erazm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

MILADOR to butik inny niż wszystkie! "Zależało nam na stworzeniu miejsca przyjaznego"

01.10.2019, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
MILADOR to butik inny niż wszystkie! "Zależało nam na stworzeniu miejsca przyjaznego"
fot. Majka Brejdak
Czytelnicy info.elblag.pl mieli już okazję poznać Butik MILADOR mieszczący się przy Królewieckiej 159/1. Prowadzi go - Milena i Dorota. Dwie kobiety, które odkryły swoją pasję i przede wszystkim chcą mieść radość z tego co robią.
 
 
Zależało nam na stworzeniu miejsca przyjaznego, takiego, do którego będą mogły zajść kobiety w każdym wieku i rozmiarze, i które będą mogły sobie pozwolić na zakup nowego ciuszka podkreślającego ich walory. Miejsca, w którym będzie panowała przyjacielska atmosfera, a nasze klientki staną się naszymi znajomymi, z którymi porozmawiamy przy kawie poznając ich potrzeby, pomożemy dobrać coś, w czym będą wyglądały najkorzystniej
 
- mówiła Milena.
 
 
Nasze motto mówi, że w "Milador odkryjesz siebie na nowo". Przekonały się o tym trzy fantastyczne, odważne kobiety, które odpowiedziały na nasze zaproszenie do wzięcia udziału w sesji fotograficznej
 
- dodała Dorota.
 
Pod koniec sierpnia, w piękny, upalny dzień, pełne zaangażowania czytelniczki info.elblag.pl prezentowały przed obiektywem kreacje zapowiadające jesienną kolekcję Milador.
 
Co dziewczyny mówiły po sesji?
 
- To było wesołe i zabawne wydarzenie, które zorganizowały miłe i sympatyczne właścicielki butiku Milador w Elblągu – mówi Jola. - Wielkie podziękowanie dla Mileny i Doroty, za możliwość przeżycia zabawnej przygody z modą. Natomiast Panie, które poznałam podczas sesji okazały się przecudowne i zwariowane tak jak ja. Atmosfera w czasie sesji zdjęciowej była szałowa. Pani fotograf dziękuję za cierpliwość i uśmiech. Polecam wszystkim Paniom butik Milador, każda kobieta znajdzie tam coś dla siebie bez względu na wiek i sylwetkę. A najważniejsze, że właścicielki stworzyły w butiku przesympatyczną atmosferę.
 
- Sesja zdjęciowa zorganizowana przez butik Milador, którą otrzymałam w ramach wygranego konkursu, była wspaniałym przeżyciem – dodaje Ewa. - Możliwość odszukania lub potwierdzenia swojego stylu, odkrycie nowych kolorów, w których - jak się okazuje - wygląda się dobrze, no i wartość nadrzędna: poznanie nowych osób. Ciekawych, intrygujących, z którymi chce się pozostać w relacji już po sesji. Ale także kobiet wybitnych, które biorą swoje sprawy w swoje ręce. Mam na myśli Milenę i Dorotę, właścicielki butiku Milador. Miladorki są zaangażowane w tworzenie tego przyjaznego miejsca, wyszukują w showroomach ubrań dla nas, elblążanek, wykorzystują technologię, żeby docierać do coraz większej ilości kobiet, to wszystko sprowadza się do chęci wracania do butiku i odnajdywania w jego ofercie swoich nowych, a czasem zaskakujących odsłon. Sesja była dobra zabawą, możliwością zapoznania nowych i świetnych kobiet, spojrzenia na siebie okiem Pani fotograf Mai, i zaskoczeniem, że obiektyw chyba mnie lubi.
 
- Sesja zdjęciowa w butiku Milador to nowe doświadczenie w moim życiu – wyznaje Asia.- Nie sądziłam, że praca w modelingu to taka ciężka robota, ale właścicielki stanęły na wysokości zadania i nawet wiatr sztucznie wywoływały. Pani Fotograf zrobiła całe mnóstwo fantastycznych zdjęć, które będą niewątpliwie pamiątką na całe życie i pięknym wspomnieniem. Poznałam fantastyczne dziewczyny, zawarłam nowe przyjaźnie i to jest dla mnie największą wartością dodaną. Namówiłam również dziewczyny na przygodę z morsowaniem. W Butiku Milador każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Od szalonej młodości (i mówię tu o młodości ducha), po elegancję, szyk i wytworność. Kreacje, które można tam kupić są starannie wyszukane przez Właścicielki. Wizyta u Miladorek nie jednej Pani odmieni życie. Każda klientka po zakupach w butiku Milador będzie niewątpliwie wyglądać zjawiskowo.
 
Komu nie po drodze na Królewiecką, zapraszamy na facebookową stronę Butiku.

Na niej systematycznie Milena i Dorota łączą się ze stałymi klientkami on line i prezentują najnowsze ciuszki.

Podczas takiego spotkania można nabyć wybraną kreację, które na terenie Elbląga dostawa gratis (koszt wysyłki poza Elbląg 15 zł).
 
 
Przyjdź i przekonaj się sama, co kryje Butik Milador!
 
Butik MILADOR
Królewiecka 159 /1
tel. 794 022 225
 
 

Godziny otwarcia
pon - pt 10.00-18.00
sb 10.00-14.00
 
 
 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 2

%50.0 %50.0


Galeria / Sesja fotograficzna zwyciężczyń konkursu Milador ( zdjęć 48 )
Dodano: 2019-10-01 | fot. Majka Brejdak

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.