Czwartek, 9.07.2020, Imieniny: Weronika, Hieronim, Zenon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Psi Patrol zaprasza na dzień dziecka w Ogrodach

28.05.2019, 09:07:14 Rozmiar tekstu: A A A
Psi Patrol zaprasza na dzień dziecka w Ogrodach

W sobotę 1 czerwca centrum handlowe Ogrody będzie hucznie świętować dzień dziecka. Mali fani „Psiego Patrolu”, animowanego serialu o dzielnych pieskach, będą mogli wziąć udział w licznych animacjach, zadaniach i konkursach z nagrodami.

Dzień dziecka w Zatoce Przygód to wymarzony plan dla wszystkich dzieci, które śledzą poczynania bohaterskich szczeniąt znanych z bajki „Psi Patrol”. Członkowie Psiego Patrolu to specjaliści od bezpieczeństwa, pożarnictwa, budownictwa, ekologii i innych dziedzin. Ich zadanie to ratowanie lokalnej społeczności.

W sobotę 1 czerwca w Ogrodach powstanie Zatoka Przygód, czyli miasteczko znane z serialu. W godzinach 12.00-18.00 będzie można skorzystać z licznych atrakcji nawiązujących do przygód odważnych i pomocnych piesków.

– Wydarzenia z motywem przewodnim nawiązującym do popularnego serialu czy filmu to zawsze strzał w dziesiątkę. Bohaterowie „Psiego Patrolu” budzą same pozytywne skojarzenia – są pomocni, odważni i dzielni. Chcemy te postawy promować wśród naszych małych klientów, a najlepiej robić to poprzez zabawę – mówi Sandra Gieda, marketing manager Ogrodów.

W programie wydarzenia znajdą się między innymi: konkurencje taneczne, strefa ekologii, stanowisko policyjne, strefa wzywania pomocy, plac budowy, pamiątkowe zdjęcia z popularnymi pieskami, balonowe zoo, warsztaty kreatywne. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami, w których do wygrania będą zabawki i gadżety z Psim Patrolem.

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

Wydarzeniu będzie również towarzyszył konkurs zorganizowany za pośrednictwem Facebooka – należy śledzić informacje pojawiające się na www.facebook.com/centrumhandloweogrody. Do wygrania będą karty podarunkowe do Ogrodów – idealny prezent z okazji dnia dziecka.

www.centrumogrody.pl
 

O Centrum Handlowym Ogrody:

Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy, powstały w 2002 roku, kompleks handlowo-usługowy w Elblągu, którego rozbudowa zakończyła się w 2015 roku. Obecnie Ogrody to największa i najbardziej nowoczesna galeria handlowa w regionie, o powierzchni użytkowej 42 tys. mkw, ze 110 lokalami handlowo-usługowymi i restauracjami na dwóch poziomach, kompleksem kinowym, nowoczesnym konceptem fitness oraz trzypoziomowym parkingiem. Wśród najemców Centrum znajdują się między innymi: Carrefour, Multikino, Just GYM, H&M, KFC, McDonald’s, Media Markt, TK MAXX, Euro RTV AGD, Mango, Empik, CCC, Go Sport, Douglas, Smyk, Hebe, Rossmann. Inwestorem obiektu jest CPI Property Group Poland. Galerią zarządza CBRE.


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.