Wtorek, 27.02.2024, Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Tele Taxi rozdało wśród swoich klientów nagrody za 10 tys. zł! Kolejne losowanie za miesiąc!

27.03.2019, 17:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Tele Taxi rozdało wśród swoich klientów nagrody za 10 tys. zł! Kolejne losowanie za miesiąc!
Fot. Ryszard Biel
Cztery lata temu Tele Taxi zaprosiło swoich klientów do wspólnej zabawy, w której elblążanie mogą wygrać m.in. żelazka, odkurzacze, telewizory. Wczoraj, 26 marca, nagrodą główną była wycieczka za 4500 zł w dowolne miejsce na świecie!
 
Tele Taxi prężnie działa w naszym mieście od 23 lat i znana jest z angażowania się w akcje charytatywne, takie jak MotoMikołaje czy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Zarząd postanowił, że co miesiąc organizowane będą loterie.
 
Każda osoba, która skorzysta z usług Tele Taxi (bez względu na to, czy wejdzie do taksówki stojącej na postoju czy zamówi ją pod nr 19626) otrzyma kupon. Długość przebytej trasy nie ma tu znaczenia. Tele Taxi docenia każdego klienta, któremu daje szansę wygrania cennych nagród.
 
Loterie odbywają się co miesiąc (w ostatni wtorek miesiąca) w Spółdzielni Mieszkaniowej Zakrzewo (ul. Robotnicza 246). Można wygrać takie nagrody jak vouchery do restauracji, żelazka, odkurzacze, roboty kuchenne czy telewizor!
 
Szczęście może uśmiechnąć się do każdego. Jedni przychodzą na loterię z jednym kuponem i wygrywają, inni zbierają je przez przez kilka miesięcy, by zwiększyć swoje szanse.
 
- To świetna zabawa. Ktoś wpadł na super pomysł. W konkursie biorę udział po raz piaty i nigdy nie wychodzę z pustymi rękami. Wygrałam już robot kuchenny, kolację w restauracji, kosz ze słodyczami, elektrycznego grilla. Tym razem wraz z mężem uzbieraliśmy 104 kupony, ale przychodziłam mając mniej – mówiła Grażyna Hajduczenia.
 
- Przyszłam tu dla dobrej zabawy. Jest tu miła atmosfera, fajnie jest zobaczyć, jak ludzie się cieszą, a i samemu można coś wygrać. Dziś mam 215 kuponów. Zbieraliśmy je trzy miesiące. Każda jedna nagroda jest moim zdaniem atrakcyjna. To bardzo fajne podejście do klienta – stwierdziła Kamila Danielczuk.
 
Wczoraj Tele Taxi poszło o krok dalej. Po raz pierwszy nagrodą główną w loterii była wycieczka o wartości 4500 zł do dowolnego miejsca na świecie, w terminie wybranym przez zwycięzce. Taka wycieczka będzie rozlosowywana dwa razy w roku (kolejny raz w październiku)!
 
Nagrodę tę udało się wygrać p. Kamińskiej. W przypadku jeśli chciałaby ona pojechać w droższą podróż może to zrobić dopłacając jedynie różnicę (np. jeśli wycieczka kosztowałaby 5000 zł musiałaby jedynie dopłacić 500 zł)!
 
Co więcej – Tele Taxi zadeklarowało, że jeśli zwyciężczyni zdecyduje się na wycieczkę krajową, to w ramach voucheru Tele Taxi zawiezie i przywiezie p. Kamińską w wybrane przez nią miejsce.
 
Wczoraj Tele Taxi rozlosowało nagrody za 10 tys. zł! Kolejne losowaniu już za miesiąc!
 
Korzystaj z usług Tele Taxi, a i Ty możesz zostać zwycięzcą!
Tele Taxi
tel. 196-26
tel. 55 233 24 44
SMS 603-66-96-26
tele.taxi.elblag@gmail.com
 
 

 

 


.......................... Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 3

%66.7 %33.3


Galeria / Losowanie nagród Tele Taxi ( zdjęć 96 )
Dodano: 2019-03-27 | Fot. Ryszard Biel

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.12742209434509