Poniedziałek, 3.10.2022, Imieniny: Teresa, Gerard, Bogumil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

NOWOCZESNE BUDOWNICTWO WZNIESIONE NA WZGÓRZU

12.02.2018, 09:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
NOWOCZESNE BUDOWNICTWO WZNIESIONE NA WZGÓRZU

Ciesz się widokiem na zieloną Bażantarnię, przedmieścia Gdańska i panoramę Elbląga — na rynku nieruchomości wyłania się nowa inwestycja o królewskiej nazwie— Korona Elbląga.

Decydując się na kupno działki pod budowę nieruchomości, Deweloper z Olsztyna, spółka TJ Group, wiedział, że chce wykorzystać atuty jej lokalizacji i podzielić się pięknymi widokami z mieszkańcami Elbląga. Nasłonecznione wzgórze, dostępność wielu usług  i sąsiedztwo największego miejskiego parku, stwarza idealne miejsce do zamieszkania. W połączeniu z obsługą doświadczonego zespołu biura Freedom nieruchomości stworzyliśmy wyjątkową inwestycję, która spełnia oczekiwania szerokiej rzeszy klientów. 

42 metry n.p.m.

Jedną z kluczowych kwestii w wyborze mieszkania odgrywa lokalizacja. Odnotowujemy zdecydowanie większe zainteresowanie rynkiem nieruchomości w północnej części Elbląga – położonej wyżej, mniej przemysłowej, z większymi obszarami zieleni  - mówi Aleksandra Kraińska, specjalista ds. rynku deweloperskiego Freedom nieruchomości – na tej wysokości panuje zdrowszy mikroklimat, tego obszaru nie dotyczy również głośny ostatnio problem smogu.  

Ponadto, okolica posiada pełną bazę handlowo-usługową, przedszkola, szkoły i punkt opieki medycznej znajdujący się na przeciwległej stronie ulicy Królewieckiej. Ta część Elbląga jest dobrze skomunikowana z innymi dzielnicami miasta. 

Wymiary Korony

Rynek jest nasycony wieloma inwestycjami, dlatego warto zwrócić uwagę na szczegóły dotyczące zarówno bezpośredniego otoczenia, jak i samego mieszkania.Ważnym atutem w Koronie Elbląga są przemyślane rozkłady pomieszczeń. Nasza oferta to 74 mieszkania o powierzchni od 33 do 116 metrów kwadratowych, każde z aneksem kuchennym, lecz z możliwością wyodrębnienia pomieszczenia na kuchnię.

Wszystkie lokale wyposażone zostały w przestronny balkon, taras lub prywatny ogródek. Deweloper tak usytuował budynek, aby maksymalnie wykorzystać jego nasłonecznienie i zapewnić widok na panoramę miasta i park. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska, a przyszli mieszkańcy będą mogli kupić miejsce parkingowe w wielostanowiskowym garażu podziemnym lub na terenie zewnętrznym. Architekt tak zaprojektował otoczenie Korony, aby powstał tam również plac zabaw.

Oferta promocyjna

Na stronie inwestycji www.koronaelblaga.pl znajdują się aktualne statusy mieszkań, ich ceny brutto, karty lokali oraz wizualizacje samego budynku. Przedsprzedaż rozpoczęła się pod koniec listopada ubiegłego roku, a obecnie na sprzedaż oferowane jest ostatnie 12 mieszkań. Dla osób zainteresowanych zakupem, deweloper przygotował ofertę specjalną – komórkę lokatorską w cenie mieszkania! Te dodatkowe pomieszczenia zlokalizowane są w hali garażowej lub na poziomie mieszkań i mogą pełnić funkcje piwnicy, magazynu, spiżarni. 


Kontakt

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkań na stronie www.koronaelblaga.pl , lub pod numerem telefonu: 667 774 100 i 55 233 25 39. Zapraszamy również do kontaktu osobistego w siedzibie Freedom Nieruchomości przy Alei Grunwaldzkiej 31 w Elblągu.


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 6

%50.0 %50.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.19250082969666