Czwartek, 27.01.2022, Imieniny: Angela, Jan, Przybyslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Pokoje zagadek – nowa forma rozrywki dla całej rodziny – wygraj zaproszenie

09.06.2017, 16:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pokoje zagadek – nowa forma rozrywki dla całej rodziny – wygraj zaproszenie

Pokoje zagadek tzw. "escape room'y" mają już w Polsce kilkuletnią tradycję. W całym kraju jest ich już ponad tysiąc. Zabawa w pokojach zagadek jest jak wizyta w  teatrze ale nie jesteśmy biernymi widzami lecz stajemy się aktywnymi aktorami, uczestnikami całego przedstawienia. 

Jak w przypadku wszystkich "escape room'ów" w zabawie przedewszystkim chodzi o logiczne łączenie faktów, rozwiązywnie zagadek i oczywiście pełną współpracę grupy.

W co możemy się pobawić w Elblągu ?

Napad na ESCBANK kolejna zabawa w pokojach zagadek ESCAPE HOUSE Elbląg. Dzięki tej zabawie możemy na własnej skórze poczuć dreszcz emocji i wcielić się w rolę rabusia. Po drodzę do sejfu pełnego pieniędzy i sztabek złota czeka nas mnóstwo zagadek logicznych do rowiązania. Musimy również wykazać się sprawnością fizyczną przy przejściu przez liczną sieć laserowych zabezpieczeń.Pokój wirtualnej rzeczywistości – VR Room.

Niesamowite emocje tylko w pokoju VR. Zanurz się w świecie wirtualnej rzeczywistości i  bądź kim chcesz.  Kilkadziesiąt torów kolejek z lunaparków całego świata, realistyczne strzelanki, skoki, latanie, boks, co tylko chcesz ... - to jest rozrywka na najwyższym poziomie.

Od prawie roku w Escape House Elbląg funkcjonuje pokój VR czyli "wirtualna rzeczywistość". VR Room to niezwykłe doświadczenia, dzięki najnowocześniejszej technologi możemy zobaczy  rzeczy niesamowite.

Wirtualna Rzeczywistość - określenie to w ostatnim czasie eksplodowało dzięki rozwojowi technologi. Jak nigdy dotąd możliwe jest przeniesienie się w miejsca nieosiągalne w fizycznym świecie. Najnowocześniejsza technologia gogle HTC VIVE oraz potężne stacje obliczeniowe zbudują dla państwa niezapomniane doświadczenie. Pokój zagadek "Napad na ESCBANK" oraz VR-Room znajdują się w kompleksie ESCAPE HOUSE Elbląg, przy ul. 12-go Lutego 25 (Świat Dziecka II – piętro)

ESC Więzienie to scenariusz niesamowitej przygody, którą możesz przeżyć osobiście z rodziną lub znajomymi. W zabawie może wziąć udział od 3 do 7 osób. Czas zabawy to 60 minut. Cały czas możemy liczyć na pomoc więziennego strażnika. "Ucieczka z ESC Więzienia" to kolejna możliwość odegrania interesującej roli – tym razem osadzonego więźnia, którego zadaniem jest ucieczka.

Pokój zagadek "Ucieczka z ESC Więzienia" znajduje się w budynku JUMP Fitness, przy ul. Bulwar Zygmunta Augusta 12. Bezpośredni telefon do naczelnika ESC Więzienia to 514 335 895.

Nowo otwarte atrakcje mogą być elementem urodzin organizowanych dla nastolatków w ESCAPE HOUSE. Jest to również ciekawe miejsce na zorganizowanie imienin, wieczorków panieńskich czy imprez integracyjnych.Już niedługo Escape House Elbląg przygotowuje się do otwarcia kolejnych pokoi. m.in. Zaczarowany Labirynt, wirtualną strzelnicę oraz grę "wąż" przeniesioną z telefonu do świata rzeczywistego .

Aktualny cennik oraz możliwość rezerwacji wszystkich pokoi znajdziecie na stronie: www.escapehouse.elblag.pl
Zapraszamy na facebook'ową stronę Escape House: www.facebook.com/EscapeRoomElblag

Konkurs:


Jeśli chcesz wygrać zaproszenie dla 3 osób na "Ucieczkę z ESC Więzienia"  wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „Escape House”.

Zgłoszenia przyjmujemy do 16.06.2017, do godziny 12:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową 19 czerwca , po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń
 

 

................................................Artykuł sponsorowany................................................
 


Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 11 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.19529986381531