Sobota, 4.07.2020, Imieniny: Elzbieta, Malwina, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

JUŻ 27 KWIETNIA OTWARCIE TRZECIEGO SKLEPU LIDL W ELBLĄGU - WYGRAJ KOSZ NIESPODZIANKĘ OD LIDLA

25.04.2017, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
JUŻ 27 KWIETNIA OTWARCIE TRZECIEGO SKLEPU LIDL W ELBLĄGU - WYGRAJ KOSZ NIESPODZIANKĘ OD LIDLA

Już 27 kwietnia o godzinie 8:00 przy ul. Browarnej 75 otwarty zostanie trzeci sklep sieci Lidl w Elblągu. Z okazji otwarcia zapraszamy do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach oraz na zakupy w promocyjnych cenach.

W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl m.in.: w ramach „Chrupiące z Pieca” – chleby niezawierające konserwantów oraz pyszne bułki, wędliny „Pikok”, mięso „Rzeźnik” czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”, w tym produkty z linii BIO.

Firma Lidl od lat nieustannie współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W okresie od czwartku 27 kwietnia do niedzieli 7 maja wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W sklepie Lidl w Elblągu znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Z okazji nowego otwarcia zorganizowany zostanie festyn. Na klientów czekać będzie m.in. aromatyczna kawa oraz grillowy poczęstunek.

Nowy sklep sieci Lidl w Elblągu ma powierzchnię sali sprzedaży ok. 1300 m2. Do obsługi sklepu zatrudnione zostały 23 osoby. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 18:00. Ponadto dla wygody naszych zmotoryzowanych klientów przygotowaliśmy 50 miejsc parkingowych.

„Cieszymy się, że nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Strategią naszej firmy jest zapewnienie klientom szerokiej oferty produktów wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach. Zapraszamy wszystkich klientów do nowej placówki w Elblągu” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

W trosce o lepsze jutro – ekologiczne rozwiązania w sklepie Lidl

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.:

  • odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych
     
  • gruntowe pompy ciepła

  • oświetlenie LEDLiczba nowych miejsc pracy w placówce: 23

Powierzchnia sali sprzedaży: ok. 1300 m2

Ilość miejsc parkingowych: 50


Powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30 XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70 XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje ponad 10 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 600. 

 

LIDL Elbląg, ul. Browarna 75
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – sobota: 8:00 – 21:00
Niedziela: 9:00 – 18:00


KONKURS:

Jeśli chcesz wygrać jeden z trzech koszy LIDLA, odpowiedz poprawnie na poniższe pytanie konkursowe:

Jak nazywa się strona internetowa i kanał na YouTube, na którym znajdziesz inspirujące przepisy ambasadorów Lidla?

A)    lidlgotuje.pl                     B) kuchnialidla.pl       C) ugotujcoszlidlem.pl

Poprawną odpowiedź wyślij na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu oraz adres do korespondencji,  a w tytule wpisując "LIDL".

Zgłoszenia przyjmujemy do 27 kwietnia, do godziny 12:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową .

O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.
..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.