Czwartek, 18.08.2022, Imieniny: Helena, Ilona, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Od czego zależy skuteczność depilacji laserowej? Laserowe zabiegi w Neo Lady

14.10.2015, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Od czego zależy skuteczność depilacji laserowej? Laserowe zabiegi w Neo Lady

Laserowa depilacja niechcianego owłosienia zyskuje coraz większą rzeszę zainteresowanych pań. Wiele z nich ma jednak obawy, czy warto poddać się nowoczesnemu zabiegowi, czy jest on bezpieczny dla skóry oraz czy efekt na pewno będzie trwały.

- Z pewnością tak, pod warunkiem, że zabieg zostanie wykonany przez odpowiednio przeszkolonego specjalistę, który posiada stosowny certyfikat. Ogromne znaczenie ma również rodzaj lasera jaki zostanie użyty do zabiegu, obecnie najlepszym laserem diodowym jest Light Sheer Desire, uznany na całym świecie za najskuteczniejszy.

- Ilość zabiegów jaką należy wykonać zależna jest m.in. od koloru włosa oraz kolorytu skóry. "Idealnymi" kandydatami do tego typu zabiegów są osoby posiadające ciemne i mocne włosy oraz jasną karnację. W takim przypadku wystarczą 3-4 zabiegi prawidłowo przeprowadzonych zabiegów. U osób, które mają jasne, siwe bądź rude włosy depilacja laserowa nie będzie przynosić oczekiwanych efektów.

- Należy zwrócić też uwagę na tryb pracy operatora lasera, powinien być wolny i z odpowiednim naciskiem. Jeśli osoba wykonująca zabieg robi to w pośpiechu i bardzo szybko, przesuwając ruchem ciągłym głowicę po skórze to możemy liczyć się z tym, że taki zabieg jest nieskuteczny.

Pakiety promocyjne: CENNIK DEPILACJI LASEROWEJ

Oprócz najnowszego lasera Light Sheer Desire w Neo Lady można również skorzystać z zabiegów laserem nieablacyjnym Palomar Emerge, który od dwóch lat cieszy się dużym uznaniem naszych klientów.

Laser  Palomar Emerge  przynosi odmładzające efekty, redukcję drobnych zmarszczek, znaczną poprawę jędrności skóry, redukuje rozstępy. Jest alternatywą dla laserów ablacyjnych, ponieważ czas gojenia po laserze Emerge jest bardzo krótki i na drugi dzień można udać się do codziennych obowiązków.

Neo Lady Medycyna Estetyczna Kosmetologia Makijaż Permanentny
ul. ks. Osińskiego 4a Elbląg
tel. 55 239 61 36, 667 938 373
www.neolady.pl, www.sklep.neolady.pl


 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.28177690505981