Poniedziałek, 6.04.2020, Imieniny: Katarzyna, Celestyna, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Wyślij SMS-a i wybierz najlepszego dzielnicowego!

17.10.2012, 07:30:03 Rozmiar tekstu: A A A
Wyślij SMS-a i wybierz najlepszego dzielnicowego!

Mówi się o nich, że są policjantami pierwszego kontaktu. To często do nich jako pierwszych zwracamy się z naszymi problemami, tymi większymi i mniejszymi, jakie trapią nas w naszym miejscu zamieszkania. Rozpoczynamy plebiscyt na najbardziej przyjaznego dzielnicowego powiatu elbląskiego i Elbląga.

Plebiscyt to okazja dla mieszkańców, żeby podziękować dzielnicowym za zaangażowanie w ich pracę. A nie jest to łatwa służba. To często do nich jako pierwszych zwracamy się z naszymi problemami, tymi większymi i mniejszymi, jakie trapią nas w naszym miejscu zamieszkania. Zazwyczaj niedoceniani. Media wolą bardziej opisywać spektakularne akcje uzbrojonych po zęby funkcjonariuszy niż pracę dzielnicowych.

Sami dzielnicowi przyznają, że w ich pracy trzeba umieć słuchać ludzi. Ich praca nie polega tylko na działaniach zmierzających do ukarania sprawcy wykroczenia, ale także do spotkań i rozmów z mieszkańcami. Dobry dzielnicowy musi cieszyć się zaufaniem mieszkańców terenu, za które odpowiada.

Przez najbliższy miesiąc będziemy przybliżali kulisy pracy dzielnicowych, będziemy prezentowali ich sylwetki oraz ulice za które odpowiadają.

Dzisiaj rozpoczynamy także głosowanie na najpopularniejszego dzielnicowego. Żeby zagłosować na swojego faworyta należy wysyłać SMS-y na  nr 7148 o treści DR.x - gdzie x to numer przypisany konkretnemu kandydatowi. W przypadku wyboru np. numeru 73 należy wysłać SMS-a o treści  DR.73  .Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto. Głosowanie potrwa do 10 listopada do godz. 23.59.

Wyniki głosowania czytelników info.elblag.pl zostaną przekazane Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu, która dokona podsumowania plebiscytu, prowadzonego również w dwóch innych mediach.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po 10 listopada br.

Zapoznaj się z regulaminem prebiscytu

Oceń tekst:

Ocen: 8

%25.0 %75.0


Galeria / Plebiscyt na najlepszego dzielnicowego ( zdjęć 41 )
Dodano: 2012-10-17 |  
0

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.