Środa, 24.07.2024, Imieniny: Kinga, Krystyna, Olga
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 295)

05.11.2023, 14:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 295)
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.
 

 

Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


 

Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców. Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.

 


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu (część 295) ( zdjęć 12 )
Dodano: 2023-11-05 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ Jamaleg
  Niedziela, 05.11

  Akurat przedstawiona nitshmana jest jedyną ulica gdzie straż miejska coś widzi. Wjeżdżają na stare miasto i zakładają klapki na oczy i nic nie widzą

 2. 2
  +4
  ~ Fd
  Niedziela, 05.11

  To już 295 odcinek a policja i straż miejska dalej nic nie robi, na Górnośląskiej i na Traugutta parkują głąby na trawnikach i chodnikach a policja przejeżdża sobie i nic! straż miejska to samo zero reakcji, w Gdańsku jest to nie do pomyślenia. A nieroby ze straży miejskiej tacy zapracowani, potrzebują nowej siedziby

 3. 3
  +5
  ~ Widzę
  Niedziela, 05.11

  To nie do pomyślenia jak idioci parkują niszcząc zieleń, i blokują chodniki dla pieszych. Tyle już odcinków a zero reakcji służb w tym mieście. Karać i tyle.!

 4. 4
  +8
  ~ Kris
  Niedziela, 05.11

  Zdjęcie nr 2 - PIĘKNE ! Może zapamięta do czego służą linie

 5. 5
  +4
  ~ Kris
  Niedziela, 05.11

  Zdjęcie nr 2 - PIĘKNE ! Może zapamięta do czego służą linie

 6. 6
  --5
  ~ Grześ
  Niedziela, 05.11

  Ooo...znalazł się ten od Traugutta. Brakowało Twoich durnych tekstów. Mówili,że pracujesz w Gdańsku w straży miejskiej. Prawda to hehe?

 7. 7
  +2
  ~ Maciek
  Wtorek, 07.11

  To jest jakaś paranoja dzwoniłem ostatnio na policję ponieważ został mi zastawiony wyjazd z posesji , zostało mi powiedziane że to robota dla straży miejskiej. Zadzwoniłem na straż miejska a tam usłyszałem że mam dzwonić na policję bo oni nie mają wolnego patrolu bo jest jeden na całe miasto. Poprostu ręce opadają .

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2944710254669