Niedziela, 1.10.2023, Imieniny: Danuta, Igor, Remigiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STRAŻ MIEJSKA

Skradzione pokrywy studzienek trafią na swoje miejsce

22.06.2022, 12:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Skradzione pokrywy studzienek trafią na swoje miejsce
Fot. Straż Miejska w Elblągu

W krótkich odstępach czasu z elbląskich ulic zaczęły znikać pokrywy studzienek. W czerwcu 2022r. dyżurny Straży Miejskiej w Elblągu otrzymał 6 zgłoszeń, które brzmiały identycznie: brak pokrywy, niezabezpieczona studzienka, zagrożone bezpieczeństwo.

 

Strażnicy każdą stwarzającą zagrożenie odkrytą studzienkę zabezpieczyli. Do jednej ze studzienek włożyli prawie 2m. dechę chroniąc w ten sposób kogoś, kto mógłby przez nieuwagę wpaść do środka studzienki. W sobotę 18.06.2022r. podczas kontroli miejsc gromadzenia się osób spożywających alkohol oraz zaśmiecających tereny strażnicy miejscy trafili na skradzione z ulic Elbląga 3 pokrywy studzienek i jeden stojak rowerowy. Rzeczy ukryte były w krzakach na mało uczęszczanych terenach.  Studzienki trafią na swoje miejsce.

 

Pamiętaj! Widzisz coś podejrzanego - alarmuj! Każda kradzież pokrywy studzienki może mieć katastrofalne skutki dla pieszych czy zmotoryzowanych użytkowników dróg.

 

Straż Miejska w Elblągu

 

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ chrust
  Środa, 22.06

  Zaczyna się .Pisowski "dobrobyt". To dopiero poczatek

 2. 2
  +6
  ~ yyy
  Środa, 22.06

  W miejscu ukrycia skradzionych pokryw trzeba było zamontować foto-pułapkę.

 3. 3
  +1
  ~ mis
  Czwartek, 23.06

  nawet jezeli zlapiecie tych meneli to co im zrobicie oni wszystko maja gdzies tylko kolonie karnr dla tych pijusow i zmusic do pracy nie pracuje nie żre zaraz by sie czegos nauczyli

 4. 4
  0
  ~ ДМИТРИЙ
  Środa, 31.08

  Proponuję Wspólną realizację Programu „Bezpieczne Miasto” Studnia + Właz + Zamek CHRONIMY WŁAZY DO STUDNI ORAZ URZĄDZENIA I KABLE W NICH W ramach programu oferujemy: - Dostawa śluz do włazów studni i ich obsługa - dostawa śluz i montaż na włazach studni w miejscach lokalizacji studni - Udzielenie Licencji na samodzielną produkcję Zamków Facebook https://www.facebook.com/bezopasgorod Demo wideo https://youtu.be/nNbPjHq9R7U https://youtu.be/1qKFj_OjCcQ

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4072060585022