Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STRAŻ MIEJSKA

DZIKIE KĄPIELISKA - DZIKA NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ

25.06.2020, 11:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
DZIKIE KĄPIELISKA - DZIKA NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ
REKLAMA

 Rozpoczynają się wakacje a wraz z nimi sezon na dzikie kąpieliska. W Elblągu jest ich kilka a każde z nich jest niebezpieczne.


Od kiedy zrobiło się ciepło Straż Miejska w Elblągu otrzymuje wiele zgłoszeń dotyczących kąpieli w miejscach niedozwolonych. Poza tym prowadzimy wzmożone kontrole w najczęściej odwiedzanych przez Elblążan miejscach.

 

Park Dolinka, wodospad to bardzo niebezpieczne miejsce do schłodzenia się. Jest tam ślisko poza tym nurt wody spadającej z wodospadu jest dość silny. Kąpielisko przy ul. Mazurskiej - "Ciepła Woda" to kolejne miejsce niebezpieczne w którym już przecież tak wiele było wypadków. Kolejne z wielu to np. kąpielisko przy ul. Junaków gdzie pomimo zakazu mieszkańcy Elbląga szukają trochę ochłodzenia. Bądźmy odpowiedzialni, sprawdzajmy gdzie nasze dzieci spędzają czas wolny, sami też nie próbujmy ich tam zabierać. W takich miejscach o tragedię nie trudno co pokazują nam liczne sytuacje z lat uprzednich.

 

Straż Miejska w Elblągu przypomina, że kąpiel w miejscu zabronionym o czym mowa w art. 55 KW zagrożona jest mandatem karnym w wysokości do 500zł lecz apelujemy o świadomość, że jest to najmniejszy wymiar kary w porównaniu do tego jakie zagrożenie dla życia i zdrowia "oferują" takie miejsca.

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +8
  ~ Zakazy
  Czwartek, 25.06

  Jak MIASTO 130tys nie ma kąpieliska to GDZIE mają się kąpać. Baseny są w Elblągu NIE wszystkie czynne.

 2. 2
  +3
  ~ tragedia
  Czwartek, 25.06

  Brama Kanału Jagiellońskiego ujscie do Nogatu popisy młodzienców skaczących z bramy do kanału pewnie ok 10m a na brzegu kibicujące małoletnie dziewczynki

 3. 3
  +1
  ~ Aleksandra Mak.
  Piątek, 26.06

  Wiec jest juz pora aby władze miasta bardzo serio podeszły do tematu odbudowy Basenu miejskiego przy ul. Spacerowej. Aleksandra M.

 4. 4
  +3
  ~ jan-49
  Piątek, 26.06

  trzeba nie bylo niszczyc basenu przy spacerowej ale najlatwiej karac mandatami i straz miejska ma nareszcie zadanie "godne straznika" schowac sie w krzakach i lapac frajerow ktorzy dadza sie zlapac

 5. 5
  +2
  ~ olab
  Piątek, 26.06

  i jak co roku jak przychodzi lato odwieczny temat, mieszkańcy nic nie mają, ani basenu, ani jakiegoś zbiornika wodnego do rekreacji a taki Wróblewski siedzi 8 lat jako prezydent, a wcześniej był naczelnikiem rozwoju i strategii miasta, śmiech na sali, ten człowiek już dawno powinien wyjechać na taczce, wstyd

 6. 6
  +3
  ~ Mieszkanka
  Piątek, 26.06

  Brawo dla prezydenta Elbląga kolejne wakacje a mieszkańcy nie mają gdzie iść się ochłodzić sami lub z dziećmi. Tylko straszycie mandatami gdzie dzieciaki mają łazić w te upały nic w tym zadupiu nie ma nic prezydent nie zrobi dla mieszkancow.Ciekawe ile w te wakacje będzie utoniec,ciekawe co dzieciaki wymyśla.Pewnie nie jedna tragedia się wydarzy a potem będą obwiniać rodziców w artykułach lub w komentarzach, a władze naszego miasta mają chyba w tyłku mieszkańców tylko o swoje dbają!!!!W Pasłęku zrobili i nie narzekają a u nas wola wypisywać mandaty i by dzieciaki odpiera...na mieście lub chłodzili się browarami i się staczali!!!Gratulacje dla Prezydenta Elbląga nic dla mieszkańców nie robi by się mieszkalo lepiej w tym mieście o dzieciach nie wspomnę że nie mają gdzie chodzić i się nudzą i na głupie pomysły wpadają BRAWO!!!!!!!!!!

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2252781391144