Niedziela, 26.06.2022, Imieniny: Paulina, Jan, Pawel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Czwarte z rzędu zwycięstwo młodzików Concordii 2007

04.11.2019, 19:16:02 Rozmiar tekstu: A A A
Czwarte z rzędu zwycięstwo młodzików Concordii 2007
fot. Rafał Kadłubowski

W swoim przedostatnim meczu w grupie drugiej Ekstraklasy, młodzicy Concordii z rocznika 2007 odnieśli czwartą z rzędu wygraną. Tym razem podopieczni trenera Bartłomieja Florka pokonali na wyjeździe Constract Lubawa 2:1 i nadal mają spore szanse na wygranie swojej grupy. Bramki dla pomarańczowo-czarnych w tym spotkaniu zdobyli: Dominik Chwoszcz i Adam Cenkner.

- Mecz z Constractem był przeciętnym meczem w naszym wykonaniu. Smuci fakt, że trenujemy pewne elementy w graniu i nie zawsze je realizujemy w meczu. Zdajemy sobie sprawę, że jest sporo czasu na naukę tych rzeczy i jest to trudny etap dla chłopców, ale chciałbym, żeby świadomość w graniu była lepsza nawet kosztem wygrania meczu. Samo spotkanie było wyrównanym widowiskiem, gdzie chłopcy pokazali sporo zaangażowania. Pracujemy na bieżąco nad jakością i rozumieniem gry – podsumował mecz trener rocznika 2007 w Concordii Bartłomiej Florek.

Constract Lubawa – Concordia Elbląg 1:2 (1:1)
Bramki: 0:1 Dominik Chwoszcz (21'), 1:1 Jakub Grędziszewski (28'), 1:2 Adam Cenkner (33')

Concordia: Adrian Jasieniecki - Hubert Fercho, Radosław Lewandowski, Mateusz Lauryn, Brian Raburski, Grzegorz Puzio, Dominik Chwoszcz, Adam Kopczak, Oliwier Tytek.
Zagrali także: Adam Cenkner, Miłosz Rzeczycki, Tymoteusz Budziwojski, Mateusz Prusik.

Pozostałe wyniki 13 kolejki Ekstraklasy w grupie 2: Mały Jeziorak Iława – Wkra Działdowo 0:0, AP Ostróda – Olimpia I Elbląg 0:5, Żuri Olsztyn – Olimpia II Elbląg 9:0.

Po 13 kolejkach Concordia nadal zajmuje drugie miejsce w grupie mając na koncie 31 punktów – tyle samo co liderująca Olimpia I, ale gorszy bilans bramkowy. W swoim ostatnim meczu, w najbliższą sobotę, 9 listopada pomarańczowo-czarni zmierzą się u siebie z siódmą w tabeli AP Ostróda. Początek meczu o godz. 11:00 na boisku przy ul. Skrzydlatej.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2338609695435