Niedziela, 3.07.2022, Imieniny: Anatol, Jacek, Tomasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MMKS CONCORDIA ELBLĄG

Rozgrzewka przed głównymi derbami. Młodzicy Concordii 2007 rozgromili Olimpię II

28.10.2019, 21:16:31 Rozmiar tekstu: A A A
Rozgrzewka przed głównymi derbami. Młodzicy Concordii 2007 rozgromili Olimpię II
fot. Rafał Kadłubowski

Wysoką wygraną 9:0 zakończyło się derbowe spotkanie zespołu młodzika Concordii z rocznika 2007 nad drugim zespołem elbląskiej Olimpii. Aż trzy gole w tym spotkaniu zdobył Adam Kopczak. Podopieczni trenera Bartłomieja Florka urządzili sobie festiwal strzelecki przed głównymi derbami, które czekają pomarańczowo-czarnych już w najbliższą środę z liderującą w tabeli Olimpią I. Zwycięstwo w tym pojedynku pozwoli Słonikom zrównać się punktami z rywalem.

-
Gratulacje dla chłopaków za dobry w ich wykonaniu mecz z Olimpią II. Nasi zawodnicy zrealizowali zadania, grali cierpliwie głównie na połowie przeciwnika. To kolejny mecz, gdzie zdobywają doświadczenie w grze i rozwijają swoje umiejętności – podsumował spotkanie trener Concordii 2007 Bartłomiej Florek.

Olimpia II Elbląg – Concordia Elbląg 0:9 (0:5)
Bramki: Adam Kopczak (3), Oliwier Tytek, Mateusz Lauryn, Tymoteusz Budziwojski, Hubert Fercho, Grzegorz Puzio, Adam Cenkner.

Concordia: Adrian Jasieniecki - Hubert Fercho, Radosław Lewandowski, Mateusz Lauryn, Brian Raburski, Grzegorz Puzio, Dominik Chwoszcz, Adam Kopczak, Mateusz Prusik.
Zagrali także: Oliwer Tytek, Adam Cenkner, Tymoteusz Budziwojski.

Pozostałe wyniki 12 kolejki Ekstraklasy w grupie 2: Olimpia I Elbląg – Constract Lubawa 3:0, Wkra Działdowo – AP Ostróda 2:0, Żuri Olsztyn – Mały Jeziorak Iława 1:1.


Po 12 kolejkach Concordia nadal zajmuje drugie miejsce w grupie mając na koncie 25 punktów i tracąc do lidera 3 punkty. W kolejnym meczu, w najbliższą środę, 30 października pomarańczowo-czarni rozegrają zaległy mecz derbowy z prowadzącą w tabeli Olimpią I. Początek meczu o godz. 15:00 na boisku przy ul. Skrzydlatej.

Rafał Kadłubowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.07479596138