Środa, 20.11.2019, Imieniny: Edyta, Edmund, Anatol
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii PRASÓWKA

Klasa na medal

29.06.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Głos Elbląga:
Klasa trzecia informatyczna z Gimnazjum nr 2 w Elblągu uzyskała średnią ocen 5,04. To wynik bardzo wysoki i rzadko spotykany. Spośród 32 uczniów aż 28 otrzymało świadectwa z czerwonym paskiem.

Od 2000 r. w Gimnazjum nr 2 tworzone są klasy profilowane o rozszerzonym programie nauczania informatyki, matematyki oraz z dodatkowym językiem niemieckim tzw. "informatyczne". W 2001 r. powstała właśnie taka klasa, której wychowawcą został Ryszard Rak, nauczyciel informatyki.

Cały artykuł w Głosie Elbląga.
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Turki
  Piątek, 09.07

  W tym roku szkolnym zakończyłem swoja naukę w Gimnazjum nr 3 w Elblągu, w klasie III a, która również może poszczycić się wysoką średnią, wynosiła ona 5,1. Srednia klasy z egzaminu gimnazjalnego wynosiła : 38 z części humanistycznej i 41 z części matematyczno-przyrodniczej. Klasa została utworzona na podstawie "konkursu świadectw" 3 lata temu. W porównaniu z Gimnazjum nr 2 w Elblągu moja szkoła prezentuje o wiele wyższy poziom nauczania (uczą tutaj równiez nauczyciele II L.O. w Ellągu), dlatego uważam, że oceny uczniów tamtej szkoły nie są porównywalne z naszymi ocenami. Ciekawe dlaczego nikt nie napusał w Dzienniku Elbląskim o mojej klasie...

 2. 2
  0
  ~ Turki
  Piątek, 09.07

  Moja klasa - III a z Gimnazjum nr 3 w Elblągu również uzyskała wysoka średnią ocen - 5,1. Wyniki egzaminu gimnazjalnego również wypadły bardzo dobrze: 39 pkt. z części humanistycznej i 41 pkt. z części matematyczno - przyrodniczej. Uczniowie zostali wyłonieni do klasy 3 lata temu na podstawie "konkursu swiadectw". Moim zdaniem moja szkoła prezentuje wyższy poziom nauki niż w gimnazjum nr 2 , ponieważ uczą w niej nauczyciele z II L.O. w Elblągu. Dlaczego Głos Elbląga nie napisał o mojej klasie?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.