Środa, 20.11.2019, Imieniny: Edyta, Edmund, Anatol
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii PRASÓWKA

Kupą do kosza

25.06.2004, 00:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dziennik Elbląski napisał:
Dwa pierwsze specjalne śmietniki na psie odchody pojawiły się w Elblągu. Na razie korzystać z nich mogą elblążanie spacerujący ze swoimi pupilkami w parku Planty.

Jednak niewielu to robi. Tymczasem, już znalazły one swoich amatorów wśród elbląskich wandali. – Jeden śmietnik został tak zniszczony, że musieliśmy go wymienić na drugi, a nie są one tanie – ubolewa Agnieszka Staszewska, rzeczniczka prezydenta.

Cały artykuł w Dzienniku Elbląskim.
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ bez pieska
  Sobota, 26.06

  Nie wiem jak predko właściciele psów przyzwyczają się że po swoim ulubieńcu trzeba posprzątać. Nie mam psa, bo nie chcę go unieszczęśliwiać ciągłym czekaniem na mnie ale bardzo lubię psy. Dziwią mnie jednak reakcje właścicieli psów gdy zwraca się im uwagę że pies nabrudził. Byłam świadkiem scenki gdzie piesek załatwił swoje "grubsze " potrzeby na środku chodnika nieuwazny przechodźień w nie wszedł i zwrócił się z pretensjami do właściciela. I co .... wyszedł na idiotę i gapę a właściciel pieska powędrował dalej z wysoko podniesioną głową, boję się że sprzatanie po pieskach będzie się przyjmowało bardzo dardzo długo

 2. 2
  0
  ~ trist
  Sobota, 26.06

  mnie krew zalewa, jak widze gdy pies robi do piaskownicy, ukręciłbym łeb właścicielowi! ciekawe, jakie to jest uczucie poczuć coś ciepłego przez woreczek?;)

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.