Poniedziałek, 24.06.2019, Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii PRASÓWKA

Radiowóz na deptaku. Funkcjonariusze zniszczyli schody

19.05.2015, 08:20:23 Rozmiar tekstu: A A A
 Radiowóz na deptaku. Funkcjonariusze zniszczyli schody
Źródło : youtube.com

Jeden z przechodniów obecnych w centrum Gdańska zarejestrował w niedzielne przedpołudnie nietypowe zachowanie kierowcy policyjnego pojazdu. Radiowóz zjechał na deptak po schodach. W trakcie wykonywania manewru funkcjonariusz uszkodził kilka stopni. Czy za to odpowie? - Za zniszczenia zawsze odpowiada sprawca, jeśli tylko jest znany - poinformowała Kontakt 24 Katarzyna Kaczmarek, rzecznik prasowy Zarządu Dróg i Zieleni w Gdańsku.

Nagranie z miejsca zdarzenia opublikowane w internecie trwa ponad sześć minut i przedstawia radiowóz, który bez wydawania sygnałów świetlnych i dźwiękowych zjeżdża po schodach, niszcząc je. Kilkadziesiąt metrów dalej włącza sygnał świetlny i próbuje wjechać po stopniach z podobnym skutkiem. Po opuszczeniu deptaka funkcjonariusz układa popękane płyty i tłumaczy autorowi nagrania, że jest ubezpieczony na takie ewentualności.


 


Komenda Miejska Policji w Gdańsku wszczęła postępowanie w sprawie. - Policjanci z KMP byli na miejscu i zabezpieczali ślady pod kątem wykroczenia drogowego - potwierdziła dla Kontakt 24 podkom. Aleksandra Siewiert, oficer prasowy gdańskiej policji.
Jak ustalił Kontakt 24, postępowaniem objęto dwóch policjantów: kierowcę i funkcjonariusza towarzyszącego mu w pojeździe. Przełożony policjantów podjął również decyzję o wszczęciu postępowania dyscyplinarnego - poinformował kom. Maciej Stęplewski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Zakres kar w przypadku postępowań dyscyplinarnych, zależnie od stopnia przewinienia, jest szeroki - od upomnienia po zwolnienie ze służby.

 

Źródło : onet.pl
 

MM

Oceń tekst:

Ocen: 3

%33.3 %66.7


Komentarze do artykułu (6)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ Ola
  Wtorek, 19.05

  bydło

 2. 2
  +4
  ~ jaro
  Wtorek, 19.05

  oni moga ich kary nie dotycza to maly pikus to co na miescie wyczyniaja to sa popisy rajdowe

 3. 3
  +3
  ~ turban
  Wtorek, 19.05

  ale idiota, wystarczylo ustawic sie bardziej po skosie i poprostu cofnac abu ponokac gab lagodniej, a ten gamon jeszcze pojechal do przodu i zawisl? kto mu dal prawo jazdy? szok!

 4. 4
  --2
  ~ jarrow
  Wtorek, 19.05

  Sami geniusze ci przechodnie. Jeden widzi tam "trzy schody" a druga baba nie lepsza. Sama pewnie z bąblem w nosie na gapę autobusem jeździ na rynek bo pietruszka o 2 grosze tańsza niż markecie. Sami prawowici obywatele w du.... kopani. W ogóle na miejscu tego policjanta bym nie dyskutował z tym gościem.

 5. 5
  +3
  ~ kolo
  Wtorek, 19.05

  Taką mamy świetnie rozgarniętą Policję w naszym kraju

 6. 6
  +2
  ~ ssssssss
  Wtorek, 19.05

  widać młody gnojek

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.