Czwartek, 8.12.2022, Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT

Zbiórka dla schroniska. Bezdomne zwierzęta czekają na Twoją pomoc!

06.11.2019, 10:25:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zbiórka dla schroniska. Bezdomne zwierzęta czekają na Twoją pomoc!

Elblążanie już wielokrotnie pokazywali, że mają duże serca również dla psiaków i kotów z elbląskiego schroniska. Niebawem po raz kolejny będą mogli okazać im wsparcie. Właśnie rusza zbiórka pieniędzy.
 

Już po raz drugi organizujemy zbiórkę pieniędzy dla schroniska OTOZ Animals w Elblągu. Poprzednia zbiórka zakończyła się dużym sukcesem, gdyż wspólnie udało się zebrać 500 złotych. Kupiliśmy za to ogromną ilość karmy dla psów i kotów. Lecz, jak wiadomo, w schronisku jest bardzo dużo zwierząt, więc kolejna dostawa jedzonka z pewnością się przyda. Mamy nadzieję, że i tym razem uda nam się zebrać tak dużą, a może i nawet większą ilość pieniędzy i znowu wspólnie sprawimy ogromną radość zwierzakom, którym nie udało się znaleźć ciepłego i kochającego domu na te zimne dni.

ZRZUTKA
  

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (2)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ Fila
  Środa, 06.11

  Akcja bardzo fajna a może napisać do ludzi jak mają stare kołdry poduszki koce tylko nie każdy może zawieść macie auto podajcie nr. tel. i przyjedzcie odebrać chętni zadzwonią ludzie tego mają sporo tylko muszą przetrzepać chałupę i nie trzeba latać do śmietnika napiszcie apel NIE WYRZUCAJ KOŁDRY KOCA PODUSZKI ZWIERZAKOM SIĘ PRZYDA BĘDZIE IM CIEPLEJ I PRZYTULNIE ludzie zareagują pozdrawiam

 2. 2
  0
  ~ Reksio
  Środa, 06.11

  Ostrożnie, bo kozioł czuwa i potrzebuje schroniska jako miejsca pracy dla CZŁONKÓW kww i słupów. Głośniej od piesków wyraził oburzenie poprzednią zbiórką (pretekst), ogłosił kontrolę i... milczy jak czerepak po wyborach na Wiejską. A załodze schroniska życzę dalszej wytrwałości w pracy dla braci mniejszych.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1260378360748