Poniedziałek, 24.06.2019, Imieniny: Danuta, Emilia, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT

W schronisku codziennie trwa walka o życie maluchów

10.11.2017, 08:52:35 Rozmiar tekstu: A A A
W schronisku codziennie trwa walka o życie maluchów

Ciągle myślę o kolejnych maluchach chorych na parwowirozę. Chcę przedstawić Wam Quelle. Malutką ,chudziutką dziewczynkę,która swoje dzieciństwo zamiast spędzać u boku kochanego opiekuna, leży w schroniskowym boksie i walczy o życie.

W tej walce wspierają ją dwie wspaniałe panie weterynarz Kaja i Maja. Walczą o każdego malucha. Tylko nie zawsze się udaje. Nie myślą o swoim życiu prywatnym. Swój czas poświęcają, aby jak najwięcej tych malutkich istot przetrwało tą epidemię.

Wychodziłam wczoraj ze schroniska,a one zamiast pakować się do domu to jeszcze nawadniały malutką. Podawały lek. Jeszcze co najmniej dwie godziny dłużej, bo chcą zrobić wszystko, co w ich mocy, aby ją uratować. Malutka jest w kiepskim stanie.

Może Wasze dobre myśli też przyczynią się do tego, że malutka przetrwa najgorsze. Tak bardzo bym chciała. Marzy mi się dom tymczasowy dla niej, aby łatwiej mogła znosić trudy choroby, aby wiedziała,że ma dla kogo walczyć, że komuś na niej zależy. Chciałabym mieć dla Was dobre wieści,ale w tej chorobie nie ma nic pewnego.


Wolontariuszka elbląskiego schroniska

Oceń tekst:

Ocen: 4

%100.0 %0.0


Komentarze do artykułu (5)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ 123
  Piątek, 10.11

  Trzymamy kciuki!!!!!!

 2. 2
  +2
  ~ domek
  Sobota, 11.11

  Jakie warunki należy spełnić, ze stworzyć dom tymczasowy?

 3. 3
  0
  ~ Menu
  Sobota, 11.11

  A może po prostu blagajmy normalnych ludzi o domy tymczasowe dla tych maluchów.Nie mogę opiekować się pieskiem z powodów rodzinnych ale błagam Was otwierajcie drzwi dla maluchów i nie tylko chociaż na ciężkie chwile choroby by ją pokonały :-)

 4. 4
  +2
  ~ Fabjola
  Sobota, 11.11

  Trzeba po prostu miec empatie i skontaktowac sie z biurem schroniska. Wszystkie domy tymczasowe sa mile widziane. Takie zwierzeta potrzebuja odpowiedzialnych opiekunow. Szybko pozniej trafiaja do domow stalych. Jezeli dom tymczasowy zechce adoptowac malucha to ma pierszenstwo w takiej adopcji przed innymi chetnymi.

 5. 5
  +1
  ~ domek
  Sobota, 11.11

  Czy przeszkodą mogą być inne zwierzęta żyjące w domu tymczasowym, np koty?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.