Sobota, 3.12.2022, Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT

Za nami Bieg na Sześć Łap - zobacz zdjęcia

12.02.2017, 07:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Za nami Bieg na Sześć Łap - zobacz zdjęcia
Fot. Ryszard Biel

Grupa elblążan spotkała się, by wspólnie wziąć udział w niezwykłej akcji - Biegu na Sześć Łap. Wczoraj, 11 lutego, kilkanaście podopiecznych elbląskiego schroniska zostało wyprowadzonych na spacer.
 
 

Bieg na Sześć Łap to społeczna inicjatywa, która odbywa się w kilku miastach Polski. Od dwóch lat, dzięki kilku pasjonatom odbywa się ona również w Elblągu. Głównym celem akcji jest promocja adopcji bezdomnych zwierząt ze schronisk oraz popularyzacja aktywności fizycznej w społecznościach lokalnych

- wyjaśniają organizatorzy.

W akcji mógł wziąć udział każdy, komu nie straszne jest przejście (lub przebiegnięcie) ok. 5 km. Ze względów organizacyjnych należało jednak wcześniej zadeklarować chęć wzięcia udziału w akcji.

- Zgłoszenia należało przesyłać   w wiadomości prywatnej na portalu społecznościowym facebook.com, podając imię, nazwisko i telefon kontaktowy – informowali organizatorzy. - Przed wejściem do schroniska stała osoba, która  sprawdzała listę, na której należało się podpisać. Po wpisaniu się na listę uczestnicy udawali się do wolontariusza po psa. Osoby, które przyszły na Bieg, a nie były wpisane, musiały poczekać, aż zostaną wydane psy osobom zgłoszonym.

Walentynkowa edycja okazała się strzałem w dziesiątke.

Ale było fajnie! Piękna pogoda sympatyczne psio-ludzkie towarzystwo i odrobina ruchu na świeżym powietrzu. Czego chcieć więcej od sobotniego przedpołudnia? Dziękujemy Wam bardzo za obecność i do zobaczenia za miesiąc!

- mówili organizatorzy.

Ci, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w akcji zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Galeria / Bieg na 6 łap ( zdjęć 32 )
Dodano: 2017-02-12 | Fot. Ryszard Biel
0

Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Pamela
  Niedziela, 12.02

  Wspaniali ludzie, psiaki-cudaki!!! Do zobaczenia! 😙

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2111461162567