Wtorek, 19.01.2021, Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama


Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2016

"Z roku na rok widać, że starania się opłacają". Zobacz, jak na sto dni przed maturą bawią się abiturienci III LO

24.01.2016, 03:58:10 Rozmiar tekstu: A A A
"Z roku na rok widać, że starania się opłacają". Zobacz, jak na sto dni przed maturą bawią się abiturienci III LO
Fot. Adrian Sajko

W tym roku III LO obchodzi swoje 25-lecie. - Po raz 21 organizujemy Studniówkę – z dumą mówił wczoraj (23.01.) Jan Zaborowski, dyrektor szkoły. - Każdy Bal jest inny, ale za każdym razem równie wyjątkowy dla jego uczestników.

- Spotkałem rodzica, który wspominał z sentymentem Studniówkę, która była w 1988 roku. Był moim uczniem i wtedy robiliśmy je w klasach, a rodzice pracowali nad tym, żeby zorganizować jedzenie, bo wszystko było na kartki. Teraz czasy się zmieniły – przyznał Jan Zaborowski.

W dzisiejszych czasach nie wystarczy biała koszula i granatowa spódnica. Poszukiwania odpowiednich strojów zaczynają się nawet kilka miesięcy wcześniej. - Zarówno dziewczyny, jak i chłopcy przygotowują się dużo wcześniej do Studniówki – zaznaczył dyrektor III LO. - Zdarzają się nawet, że suknie są sprowadzane z Londynu czy Paryża. Z roku na rok widać, że starania się opłacają, bo młodzież prezentuje się pięknie.

Choć z upływem lat wiele elementów uległa zmianie, są i takie, które pozostają.

Zawsze widzę efekt elegancji, który obowiązuje na tego typu gali. Dopasowanie stroju to jedno, ale również trzeba umieć się zachować. Ale jak się ma 19 lat, jest się w gronie przyjaciół i przeżywa się swój pierwszy Bal to, co może się nie udać?

– zaznaczył Jan Zaborowski.

Uczestnicy Studniówki byli pod wrażeniem zarówno sali Hotelu Elbląg, w którym odbyła się Studniówka, jak i jej wystroju. - Zielony Gaj spisał się rewelacyjnie – mówił Jakub Rynkiewicz, maturzysta. - Jesteśmy zachwyceni ozdobami, jakie wykonali.

- Choć obawialiśmy się, czy starczy nam miejsca do zabawy, okazało się, że Hotel Elbląg świetnie się sprawdza – dodała Karolina Orłowska, maturzystka.

Podczas tegorocznej Studniówki bawiło się ok. 200 osób.

Na takich imprezach problemem często jest partner. Podoba mi się to, że od wielu lat, jest taka atmosfera tolerancyjna, by nie szukać na siłę osoby towarzyszącej, lecz bawić się w gronie przyjaciół

– zauważył Jan Zaborowski.

Czego można życzyć maturzystom na symboliczne sto dni przed maturą? - Jeśli dwanaście lat pracują w różnych szkołach, i niektórzy bardzo ciężko i mozolnie, to czas się uśmiechnąć i uwierzyć w siebie, bo wkraczając w dorosłe życie maturę nie tylko trzeba zdać, ale trzeba ją zdać wyjątkowo. My, w III LO, od początku mamy taki cel, aby każdy uczeń zdał maturę. Tego im życzę – podkreślił dyrektor.


Podczas Studniówki wyłoniliśmy 10 par, które naszym zdaniem zasługują na miano Najpiękniejszej Pary Studniówki III LO! O tym jednak, kto zdobędzie ten tytuł wraz z atrakcyjnymi nagrodami zadecydują internauci. Plebiscyt rozpocznie się w sobotę, 30 stycznia. Wtedy też poinformujemy o szczegółach konkursu i podamy nazwiska wytypowanych par.

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0


Galeria / Studniówka III LO ( zdjęć 123 )
Dodano: 2016-01-24 |  Fot. Adrian Sajko
0

Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ TAkie_pytanie
  Wtorek, 26.01

  Na zdjeciu numer dwa dziewczyna w męskim mundurze?

 2. 2
  0
  ~ AP
  Niedziela, 31.01

  Gdzie głosowanie. Miało się zacząć 30/01. Para ze zdjęcia nr 16.

 3. 3
  0
  ~ AM
  Niedziela, 31.01

  Miało być głosowanie 30/01. Zdjęcie nr 16 super para

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5744609832764