Sobota, 22.06.2024, Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
info.elblag.pl » strona główna » sport » rozgrywki ligowe

III liga - grupa I - 2023/2024


Msc. Drużyna M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 34 76 23 7 4 106 - 32
2. Unia Skierniewice 34 65 19 8 7 78 - 46
3. Legia II Warszawa 34 65 19 8 7 70 - 40
4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 56 15 11 8 70 - 52
5. GKS Bełchatów 34 56 16 8 10 58 - 49
6. Lechia Tomaszów Mazowiecki 34 53 15 8 11 66 - 54
7. Pelikan Łowicz 34 52 15 7 12 52 - 40
8. ŁKS 1926 Łomża 34 48 14 6 14 52 - 51
9. Broń Radom 34 48 12 12 10 39 - 43
10. Jagiellonia II Białystok 34 45 13 6 15 49 - 55
11. Warta Sieradz 34 44 13 5 16 43 - 48
12. GKS Wikielec 34 43 11 10 13 37 - 46
13. Victoria Sulejówek 34 41 11 8 15 41 - 48
14. Olimpia Zambrów 34 40 10 10 14 52 - 48
15. Mławianka Mława 34 39 10 9 15 40 - 51
16. Concordia Elbląg 34 30 8 6 20 37 - 98
17. Legionovia Legionowo 34 27 7 6 21 41 - 71
18. Pilica Białobrzegi 34 19 4 7 23 30 - 89



1. kolejka - 5/6. sierpnia 2023 (Sobota / Niedziela)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS 1926 Łomża 4 : 1 Unia Skierniewice
Victoria Sulejówek 3 : 0 Pilica Białobrzegi 6. sierpnia 2023
Warta Sieradz 1 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Wikielec 3 : 0 Mławianka Mława
Legionovia Legionowo 0 : 3 Concordia Elbląg
Jagiellonia II Białystok 1 : 1 Broń Radom
GKS Bełchatów 1 : 0 Pelikan Łowicz
Olimpia Zambrów 1 : 4 Legia II Warszawa
2. kolejka - 12/13. sierpnia 2023 (Sobota / Niedziela)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 : 2 Legia II Warszawa 13. sierpnia 2023
Pelikan Łowicz 3 : 1 Olimpia Zambrów 13. sierpnia 2023
Broń Radom 1 : 2 GKS Bełchatów
Concordia Elbląg 1 : 1 Jagiellonia II Białystok
Mławianka Mława 3 : 0 Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 1 GKS Wikielec 13. sierpnia 2023
Pilica Białobrzegi 1 : 1 Warta Sieradz
Unia Skierniewice 0 : 1 Victoria Sulejówek
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 0 ŁKS 1926 Łomża
3. kolejka - 19/20. sierpnia 2023 (Sobota / Niedziela)
ŁKS 1926 Łomża 1 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Victoria Sulejówek 1 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Warta Sieradz 1 : 5 Unia Skierniewice
GKS Wikielec 1 : 1 Pilica Białobrzegi
Legionovia Legionowo 0 : 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok 3 : 0 Mławianka Mława
GKS Bełchatów 1 : 0 Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów 1 : 2 Broń Radom
Legia II Warszawa 2 : 0 Pelikan Łowicz
4. kolejka - 23. sierpnia 2023 (Środa)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 0 Pelikan Łowicz
Broń Radom 1 : 1 Legia II Warszawa
Concordia Elbląg 1 : 0 Olimpia Zambrów
Mławianka Mława 3 : 4 GKS Bełchatów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 : 2 Jagiellonia II Białystok
Pilica Białobrzegi 1 : 2 Legionovia Legionowo
Unia Skierniewice 2 : 2 GKS Wikielec
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 0 Warta Sieradz
ŁKS 1926 Łomża 1 : 2 Victoria Sulejówek
5. kolejka - 26/27. sierpnia 2023 (Sobota / Niedziela)
Victoria Sulejówek 2 : 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Sieradz 2 : 2 ŁKS 1926 Łomża
GKS Wikielec 0 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legionovia Legionowo 1 : 2 Unia Skierniewice
Jagiellonia II Białystok 2 : 3 Pilica Białobrzegi
GKS Bełchatów 1 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Zambrów 1 : 1 Mławianka Mława
Legia II Warszawa 5 : 0 Concordia Elbląg
Pelikan Łowicz 0 : 0 Broń Radom
6. kolejka - 2/3. września 2023 (Sobota / Niedziela)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 : 0 Broń Radom
Concordia Elbląg 1 : 2 Pelikan Łowicz
Mławianka Mława 1 : 1 Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 1 Olimpia Zambrów
Pilica Białobrzegi 1 : 5 GKS Bełchatów
Unia Skierniewice 3 : 2 Jagiellonia II Białystok
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 : 2 Legionovia Legionowo
ŁKS 1926 Łomża 2 : 1 GKS Wikielec
Victoria Sulejówek 0 : 1 Warta Sieradz
7. kolejka - 9/10. września 2023 (Sobota / Niedziela)
Warta Sieradz 3 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
GKS Wikielec 0 : 2 Victoria Sulejówek
Legionovia Legionowo 3 : 0 ŁKS 1926 Łomża 20. września 2023
Jagiellonia II Białystok 2 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
GKS Bełchatów 1 : 1 Unia Skierniewice
Olimpia Zambrów 4 : 0 Pilica Białobrzegi
Legia II Warszawa 1 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4. października 2023
Pelikan Łowicz 6 : 0 Mławianka Mława
Broń Radom 3 : 1 Concordia Elbląg
8. kolejka - 16/17. września 2023 (Sobota / Niedziela)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 : 1 Concordia Elbląg
Mławianka Mława 3 : 0 Broń Radom
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 1 Pelikan Łowicz
Pilica Białobrzegi 1 : 1 Legia II Warszawa
Unia Skierniewice 1 : 1 Olimpia Zambrów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 1 GKS Bełchatów
ŁKS 1926 Łomża 2 : 1 Jagiellonia II Białystok
Victoria Sulejówek 1 : 0 Legionovia Legionowo
Warta Sieradz 0 : 1 GKS Wikielec
9. kolejka - 23/24. września 2023 (Sobota / Niedziela)
GKS Wikielec 1 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo 1 : 0 Warta Sieradz
Jagiellonia II Białystok 2 : 2 Victoria Sulejówek
GKS Bełchatów 5 : 1 ŁKS 1926 Łomża
Olimpia Zambrów 3 : 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Legia II Warszawa 2 : 1 Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz 3 : 1 Pilica Białobrzegi
Broń Radom 0 : 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Concordia Elbląg 0 : 0 Mławianka Mława
10. kolejka - 2023-09-30 / 2023-10-01 (Sobota / Niedziela)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 : 1 Mławianka Mława
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 : 0 Concordia Elbląg
Pilica Białobrzegi 1 : 4 Broń Radom
Unia Skierniewice 1 : 2 Pelikan Łowicz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 : 1 Legia II Warszawa
ŁKS 1926 Łomża 0 : 0 Olimpia Zambrów
Victoria Sulejówek 1 : 0 GKS Bełchatów
Warta Sieradz 0 : 1 Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec 2 : 1 Legionovia Legionowo
11. kolejka - 7/8. października 2023 (Sobota / Niedziela)
Legionovia Legionowo 1 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok 1 : 2 GKS Wikielec
GKS Bełchatów 3 : 2 Warta Sieradz
Olimpia Zambrów 3 : 1 Victoria Sulejówek
Legia II Warszawa 2 : 1 ŁKS 1926 Łomża
Pelikan Łowicz 2 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Broń Radom 0 : 1 Unia Skierniewice
Concordia Elbląg 2 : 0 Pilica Białobrzegi
Mławianka Mława 2 : 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
12. kolejka - 14/15. października 2023 (Sobota / Niedziela)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 : 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pilica Białobrzegi 0 : 0 Mławianka Mława
Unia Skierniewice 4 : 1 Concordia Elbląg
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 1 Broń Radom
ŁKS 1926 Łomża 0 : 2 Pelikan Łowicz
Victoria Sulejówek 0 : 2 Legia II Warszawa
Warta Sieradz 0 : 2 Olimpia Zambrów
GKS Wikielec 0 : 0 GKS Bełchatów
Legionovia Legionowo 4 : 2 Jagiellonia II Białystok
13. kolejka - 21/22. października 2023 (Sobota / Niedziela)
Jagiellonia II Białystok 1 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
GKS Bełchatów 6 : 0 Legionovia Legionowo
Olimpia Zambrów 4 : 0 GKS Wikielec
Legia II Warszawa 2 : 1 Warta Sieradz
Pelikan Łowicz 2 : 0 Victoria Sulejówek
Broń Radom 3 : 0 ŁKS 1926 Łomża
Concordia Elbląg 0 : 4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Mławianka Mława 1 : 2 Unia Skierniewice
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 : 2 Pilica Białobrzegi
14. kolejka - 28/29. października 2023 (Sobota / Niedziela)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 2 Pilica Białobrzegi
Unia Skierniewice 1 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 1 Mławianka Mława
ŁKS 1926 Łomża 2 : 4 Concordia Elbląg
Victoria Sulejówek 1 : 1 Broń Radom
Warta Sieradz 2 : 0 Pelikan Łowicz
GKS Wikielec 1 : 1 Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo 0 : 0 Olimpia Zambrów
Jagiellonia II Białystok 3 : 2 GKS Bełchatów
15. kolejka - 4/5. listopada 2023 (Sobota / Niedziela)
GKS Bełchatów 2 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Olimpia Zambrów 0 : 1 Jagiellonia II Białystok
Legia II Warszawa 2 : 1 Legionovia Legionowo
Pelikan Łowicz 1 : 1 GKS Wikielec
Broń Radom 1 : 0 Warta Sieradz
Concordia Elbląg 4 : 1 Victoria Sulejówek
Mławianka Mława 2 : 0 ŁKS 1926 Łomża
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pilica Białobrzegi 0 : 4 Unia Skierniewice
16. kolejka - 11/12. listopada 2023 (Sobota / Niedziela)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 : 4 Unia Skierniewice
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 : 0 Pilica Białobrzegi
ŁKS 1926 Łomża 2 : 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Victoria Sulejówek 1 : 1 Mławianka Mława
Warta Sieradz 3 : 1 Concordia Elbląg
GKS Wikielec 1 : 2 Broń Radom
Legionovia Legionowo 0 : 3 Pelikan Łowicz
Jagiellonia II Białystok 1 : 2 Legia II Warszawa
GKS Bełchatów 3 : 0 Olimpia Zambrów
17. kolejka - 18/19. listopada 2023 (Sobota / Niedziela)
Olimpia Zambrów 2 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa 6 : 0 GKS Bełchatów
Pelikan Łowicz 1 : 0 Jagiellonia II Białystok
Broń Radom 2 : 0 Legionovia Legionowo
Concordia Elbląg 1 : 1 GKS Wikielec
Mławianka Mława 1 : 3 Warta Sieradz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 : 2 Victoria Sulejówek
Pilica Białobrzegi 2 : 0 ŁKS 1926 Łomża
Unia Skierniewice 2 : 7 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
18. kolejka - 25/26. listopada 2023 (Sobota / Niedziela)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Unia Skierniewice 0 : 0 ŁKS 1926 Łomża
Pilica Białobrzegi 1 : 3 Victoria Sulejówek 6. marca 2024
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 2 Warta Sieradz
Mławianka Mława 1 : 1 GKS Wikielec 6. marca 2024
Concordia Elbląg 0 : 3 Legionovia Legionowo 27. marca 2024
Broń Radom 1 : 0 Jagiellonia II Białystok
Pelikan Łowicz 0 : 1 GKS Bełchatów
Legia II Warszawa 2 : 0 Olimpia Zambrów
19. kolejka - 2/3. marca 2024 (Sobota / Niedziela)
Legia II Warszawa 3 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Olimpia Zambrów 1 : 1 Pelikan Łowicz
GKS Bełchatów 1 : 1 Broń Radom
Jagiellonia II Białystok 3 : 0 Concordia Elbląg
Legionovia Legionowo 1 : 2 Mławianka Mława
GKS Wikielec 4 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Warta Sieradz 1 : 1 Pilica Białobrzegi
Victoria Sulejówek 0 : 0 Unia Skierniewice
ŁKS 1926 Łomża 2 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
20. kolejka - 9/10. marca 2024 (Sobota / Niedziela)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 : 1 ŁKS 1926 Łomża
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 : 0 Victoria Sulejówek
Unia Skierniewice 5 : 1 Warta Sieradz
Pilica Białobrzegi 1 : 1 GKS Wikielec
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 : 0 Legionovia Legionowo
Mławianka Mława 0 : 1 Jagiellonia II Białystok
Concordia Elbląg 1 : 1 GKS Bełchatów
Broń Radom 2 : 0 Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz 2 : 1 Legia II Warszawa
21. kolejka - 16/17. marca 2024 (Sobota / Niedziela)
Pelikan Łowicz 0 : 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legia II Warszawa 4 : 0 Broń Radom
Olimpia Zambrów 3 : 2 Concordia Elbląg
GKS Bełchatów 0 : 2 Mławianka Mława
Jagiellonia II Białystok 1 : 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legionovia Legionowo 2 : 3 Pilica Białobrzegi
GKS Wikielec 1 : 0 Unia Skierniewice
Warta Sieradz 1 : 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Victoria Sulejówek 1 : 1 ŁKS 1926 Łomża
22. kolejka - 23. marca 2024 (Sobota)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 : 2 Victoria Sulejówek
ŁKS 1926 Łomża 2 : 0 Warta Sieradz
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 : 0 GKS Wikielec
Unia Skierniewice 0 : 0 Legionovia Legionowo
Pilica Białobrzegi 1 : 2 Jagiellonia II Białystok
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 2 GKS Bełchatów
Mławianka Mława 0 : 1 Olimpia Zambrów
Concordia Elbląg 3 : 3 Legia II Warszawa
Broń Radom 0 : 1 Pelikan Łowicz
23. kolejka - 30. marca 2024 (Sobota)
Broń Radom 2 : 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pelikan Łowicz 8 : 0 Concordia Elbląg
Legia II Warszawa 2 : 1 Mławianka Mława
Olimpia Zambrów 2 : 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Bełchatów 2 : 1 Pilica Białobrzegi
Jagiellonia II Białystok 2 : 3 Unia Skierniewice
Legionovia Legionowo 1 : 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
GKS Wikielec 0 : 1 ŁKS 1926 Łomża
Warta Sieradz 3 : 0 Victoria Sulejówek
24. kolejka - 6/7. kwietnia 2024 (Sobota / Niedziela)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 : 1 Warta Sieradz
Victoria Sulejówek 0 : 1 GKS Wikielec 7. kwietnia 2024
ŁKS 1926 Łomża 1 : 1 Legionovia Legionowo
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 : 0 Jagiellonia II Białystok
Unia Skierniewice 3 : 2 GKS Bełchatów
Pilica Białobrzegi 0 : 5 Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 : 2 Legia II Warszawa 7. kwietnia 2024
Mławianka Mława 0 : 0 Pelikan Łowicz
Concordia Elbląg 5 : 0 Broń Radom
25. kolejka - 13/14. kwietnia 2024 (Sobota / Niedziela)
Concordia Elbląg 1 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Broń Radom 0 : 0 Mławianka Mława
Pelikan Łowicz 2 : 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legia II Warszawa 2 : 0 Pilica Białobrzegi
Olimpia Zambrów 1 : 2 Unia Skierniewice
GKS Bełchatów 0 : 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok 0 : 3 ŁKS 1926 Łomża
Legionovia Legionowo 4 : 3 Victoria Sulejówek
GKS Wikielec 0 : 0 Warta Sieradz
26. kolejka - 20. kwietnia 2024 (Sobota)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 : 0 GKS Wikielec
Warta Sieradz 2 : 2 Legionovia Legionowo
Victoria Sulejówek 1 : 0 Jagiellonia II Białystok
ŁKS 1926 Łomża 3 : 0 GKS Bełchatów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 : 1 Olimpia Zambrów
Unia Skierniewice 4 : 0 Legia II Warszawa
Pilica Białobrzegi 1 : 1 Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 : 0 Broń Radom
Mławianka Mława 2 : 0 Concordia Elbląg
27. kolejka - 27. kwietnia 2024 (Sobota)
Mławianka Mława 2 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Concordia Elbląg 2 : 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Broń Radom 2 : 1 Pilica Białobrzegi
Pelikan Łowicz 1 : 2 Unia Skierniewice
Legia II Warszawa 4 : 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Olimpia Zambrów 0 : 1 ŁKS 1926 Łomża
GKS Bełchatów 1 : 1 Victoria Sulejówek
Jagiellonia II Białystok 2 : 0 Warta Sieradz
Legionovia Legionowo 4 : 0 GKS Wikielec
28. kolejka - 3/4. maja 2024 (Piątek / Sobota)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 : 1 Legionovia Legionowo
GKS Wikielec 0 : 3 Jagiellonia II Białystok
Warta Sieradz 2 : 1 GKS Bełchatów
Victoria Sulejówek 1 : 3 Olimpia Zambrów
ŁKS 1926 Łomża 3 : 1 Legia II Warszawa
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 1 Pelikan Łowicz
Unia Skierniewice 3 : 1 Broń Radom
Pilica Białobrzegi 0 : 1 Concordia Elbląg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 0 Mławianka Mława
29. kolejka - 11/12. maja 2024 (Sobota / Niedziela)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Mławianka Mława 1 : 0 Pilica Białobrzegi
Concordia Elbląg 0 : 7 Unia Skierniewice
Broń Radom 1 : 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pelikan Łowicz 1 : 5 ŁKS 1926 Łomża
Legia II Warszawa 1 : 0 Victoria Sulejówek
Olimpia Zambrów 1 : 2 Warta Sieradz
GKS Bełchatów 0 : 1 GKS Wikielec
Jagiellonia II Białystok 4 : 0 Legionovia Legionowo
30. kolejka - 15. maja 2024 (Środa)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 : 0 Jagiellonia II Białystok
Legionovia Legionowo 2 : 3 GKS Bełchatów
GKS Wikielec 1 : 0 Olimpia Zambrów
Warta Sieradz 1 : 0 Legia II Warszawa
Victoria Sulejówek 4 : 0 Pelikan Łowicz
ŁKS 1926 Łomża 0 : 2 Broń Radom
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 : 0 Concordia Elbląg
Unia Skierniewice 3 : 3 Mławianka Mława
Pilica Białobrzegi 0 : 5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
31. kolejka - 18/19. maja 2024 (Sobota / Niedziela)
Pilica Białobrzegi 2 : 6 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 : 4 Unia Skierniewice
Mławianka Mława 1 : 5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Concordia Elbląg 1 : 3 ŁKS 1926 Łomża
Broń Radom 1 : 1 Victoria Sulejówek
Pelikan Łowicz 3 : 2 Warta Sieradz
Legia II Warszawa 1 : 0 GKS Wikielec
Olimpia Zambrów 3 : 1 Legionovia Legionowo
GKS Bełchatów 1 : 0 Jagiellonia II Białystok
32. kolejka - 25/26. maja 2024 (Sobota / Niedziela)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 : 1 GKS Bełchatów
Jagiellonia II Białystok 2 : 0 Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo 0 : 0 Legia II Warszawa
GKS Wikielec 1 : 0 Pelikan Łowicz
Warta Sieradz 2 : 0 Broń Radom
Victoria Sulejówek 1 : 0 Concordia Elbląg
ŁKS 1926 Łomża 2 : 1 Mławianka Mława
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 : 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Skierniewice 5 : 0 Pilica Białobrzegi
33. kolejka - 1/2. czerwca 2024 (Sobota / Niedziela)
Unia Skierniewice 2 : 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pilica Białobrzegi 2 : 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 : 3 ŁKS 1926 Łomża
Mławianka Mława 2 : 0 Victoria Sulejówek
Concordia Elbląg 0 : 3 Warta Sieradz
Broń Radom 2 : 1 GKS Wikielec
Pelikan Łowicz 2 : 1 Legionovia Legionowo
Legia II Warszawa 5 : 1 Jagiellonia II Białystok
Olimpia Zambrów 2 : 2 GKS Bełchatów
34. kolejka - 8. czerwca 2024 (Sobota)
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 : 5 Olimpia Zambrów
GKS Bełchatów 3 : 2 Legia II Warszawa
Jagiellonia II Białystok 2 : 1 Pelikan Łowicz
Legionovia Legionowo 2 : 2 Broń Radom
GKS Wikielec 7 : 0 Concordia Elbląg
Warta Sieradz 0 : 2 Mławianka Mława
Victoria Sulejówek 2 : 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS 1926 Łomża 3 : 0 Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 : 0 Unia Skierniewice
Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.068387031555176