Piątek, 24.05.2024, Imieniny: Joanna, Zuzanna, Milena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYPADKI

Grunwaldzka: zderzenie skutera z osobówką. Ranny skuterzysta przewieziony do szpitala

04.11.2015, 17:26:35 Rozmiar tekstu: A A A
Grunwaldzka: zderzenie skutera z osobówką. Ranny skuterzysta przewieziony do szpitala
fot. Witold Sadowski

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierującą autem osobowym na jadącym skuterem mężczyźnie było przyczyną wypadku, do jakiego doszło dziś (4 listopada) przed godz. 17 na skrzyżowaniu al. Grunwaldzkiej z drogą biegnącą w kierunku ul. Pasłęckiej. Rannego skuterzystę, m.in. z obrażeniami nóg, Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował ambulansem do szpitala. Ruch pojazdów w rejonie zdarzenia został na czas pracy służb ratunkowych i policji całkowicie zablokowany.

 

Jak nam powiedzieli pracujący na miejscu wypadku policjanci, 19-letnia kierująca audi jadąc al. Grunwaldzką od strony Gronowa Górnego skręcała w lewo, w drogę dojazdową do ul. Pasłęckiej. W czasie wykonywania tego manewru nie ustąpiła ona pierwszeństwa przejazdu 32-letniemu mężczyźnie jadącemu od strony centrum miasta skuterem kingway. Na skrzyżowaniu skuter uderzył w bok audi.

 

Na miejsce wezwano służby ratunkowe i policję. Ranny skuterzysta, z m.in. prawdopodobnie złamaniami kości nóg, po wstępnym opatrzeniu przez służby medyczne na miejscu został przetransportowany karetką do szpitala. Strażacy z JRG1 zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili pomocy Zespołowi Ratownictwa Medycznego i posprzątali odłamki. Ruch pojazdów w rejonie wypadku na czas pracy służb ratunkowych i policji przez około 1,5 godziny był całkowicie zablokowany.

Witold Sadowski
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%75.0 %25.0


Galeria / Grunwaldzka: zderzenie skutera z osobówką. Ranny skuterzysta przewieziony do szpitala ( zdjęć 20 )
Dodano: 2015-11-04 | fot. Witold Sadowski
0

Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ mieszkaniec
  Środa, 04.11

  mieszkam na tej ulicy skrzyżowanie to jedna wielka parodia mimo ograniczenia 40 jeżdżą tu jak debile nie zwracają kompletnie uwagi że przechodzą tu dzieci do pobliskich domków , ten poszkodowany to akurat spokojny kierowca wracał z pracy lecz niestety nie dojechał do dzieci przykro, proszę o więcej PATROLI POLICJI w tym miejscu .Po zbudodaniu ekspresówki S7 jest to główne skrzyżowanie na wylot wawa-gdański . Wjeżdżając w augustowska od strony ElbląGa nie ma dnia aby ktoś nie chamowal z piskiem,bezmyślne debile, WIĘCEJ POLICJI W TYM MIEJSCU !!!

 2. 2
  +1
  ~ pieszy
  Środa, 04.11

  KOLEJNA !!!

 3. 3
  +6
  ~ hulajnogista
  Środa, 04.11

  współczuje skuterzyście

 4. 4
  +2
  ~ jjj
  Czwartek, 05.11

  zabrac babie prawo jazdy dozywotnio!!!

 5. 5
  +2
  ~ nieznany
  Czwartek, 05.11

  Za młoda baba 19 latka. Nie dawać takiej prawa jazdy, bo wszystkich pozabija. Nie ma mózgu, pewnie miała nawet problem ze zdaniem egzaminu na prawo jazdy, a raczej chwaliła się swoim koleżankom, że zdała go za pierwszym podejściem. Takie właśnie jest myślenie młodych i ich podejście do życia. O MATKO BOSKA Szkoda poszkodowanego.

 6. 6
  +1
  ~ rowerzysta
  Czwartek, 05.11

  Słyszałem ,że od nowego roku będą uczyć jak wychodzić z poslizgu , Najpierw trzeba nauczyć młodych kierowców jak się wyprzedza i kiedy to mozna , jak się udziela pierszeństwa przejazdu na takich ulicach gdzie ruch jest duży ,a poslizgi są niepotrzebne oni przychodzą same i najlepsi rajdowcy znajdują się w rowie , albo na drzewie. tu nie ma mądrych poslisk jest nieraz na dobrej nawierzchni np. liscie ,błoto , którego tam rano nie było , a popołubnio chłopi wywieżli traktorami z pól na drogę . ,Można jezdzić wiele lat i się nigdy nie spodkać ,żeby wpaśc w poslisk , a ta metoda nauki nie jest na zawsze ją trzeba trenować , czyli trzeba być rajdowcem , a nie zwykłym kierowcą szosowym .

 7. 7
  +1
  ~ Darek i Aneta
  Piątek, 06.11

  Jarku trzymaj się. Chociaż jesteśmy daleko od Ciebie to myślami jesteśmy z Tobą.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.823961019516